__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж водяної теплої підлоги

Монтаж водяної теплої підлоги -фото

Багато власників житла стикаються з досить низькими температурами у приміщеннях, одним з актуальних варіантів отримання додаткового тепла є системи «тепла підлога». Фахівці компанії Fidelit-Stroy виконають гідроізоляцію, розрахують потрібний тиск, розглянуть потребу використання плівок, поліетилену, виконають усі етапи укладання та вцілому Ремонт ванної кімнати та санвузла. Установку теплої водяної підлоги в Харкові реалізують майстри з досвідом роботи в напрямку, ми робимо з душею, забезпечуємо відповідність стандартам та вимогам замовника.

Доцільність монтажу «теплої підлоги»

Вартість монтажу водяної теплої підлоги під ключ розраховується за прайсом, у тому числі наші фахівці складуть схему проведення труб опалення у приміщенні. Тривалий час добрих фахівців у напрямі практично не було, зараз все сильно змінилося. Контур є актуальним для доповнення підлоги в приватних будинках, якщо це можливо з урахуванням їх конструкції. Рівномірне розподілення нагрівання дозволяє забезпечити комфорт, де це допустимо з урахуванням технічних умов. При можливості реалізації монтажу рішення вдале та практичне, ми рекомендуємо зупинитися на такому варіанті з метою якісного та рівномірного обігріву кімнат.

Підготовка, розташування гідроізоляції, теплоізоляції

Дізнайтесь ціни на встановлення водяної теплої підлоги на матах або в іншому форматі з прайсу або зв'язавшись із представником компанії. Найкращий варіант для розташування системи – чорнова стяжка, вона має бути рівною. В цьому випадку вдасться укласти пінополістирол. Гідроізоляція реалізується при необхідності, найчастіше у разі проблем з надходженням води. Самі системи не протікають. Використовується пінополістирол, ми рекомендуємо найкращі варіанти, зазвичай потрібна щільність 30-35 кг/м3. Товще - краще, а також листи склеюють для мінімізації тепловтрат.

Подальші етапи підготовки

Монтаж водяної теплої підлоги в Харкові також включає таке:

  1. Розташування поліетилену. Виконується для виключення контакту зі стяжкою через її лужний склад.
  2. Поклейка демпферної стрічки. Вона розташовується по периметру стінок в області розміщення системи. Це потрібно для компенсації розширення, що провокується теплом. Висота в межах 10 см, після затоки стяжки надлишки зрізаються.
  3. Розміщення сітки для армування. Поверх полістиролу стеліться сітка, потреба в доповненні обумовлена ​​кріпленням труб. Якщо вибрано інший метод, етап можна пропустити та розпочати розкладку контурів. Вибір сітки виконується індивідуально, 4 мм відмінний варіант.

Укладання спіраллю

Такий варіант дозволяє досягти рівномірного прогріву шляхом чергування труб. При цьому процес розкладки досить простий: елементи поступово завертають до центральної області, при цьому залишається місце для повторного прокладання у зворотний бік. Наприклад, якщо вибрано крок 15 см, то спочатку відступають 30 см. Саме такий метод рекомендується фахівцями. Альтернативою водяній теплій підлозі є Монтаж електричної теплої підлоги.

Укладання змійка

Також користується популярністю, зокрема для приміщень маленького розміру. При цьому прогрів буде рівномірним. Може передбачатися поєднання розкладок, наприклад, коли необхідно захопити маленьку зону додатково. Є і подвійна змійка, вона має схожість зі спіральним укладанням. Остаточний вибір робиться з урахуванням особливостей приміщення та вимог замовника.

Вибір кроку укладання

Розцінки на монтаж теплої водяної підлоги залежать від низки параметрів, у тому числі: вибраного методу укладання, площі, встановлення додаткового обладнання. Відстань може вибиратися індивідуально, нерідко хорошого прогріву вдається досягти навіть при відступах 25-30 см. За відсутності проекту найчастіше вибирається 15 см крок для більшої частини зон, а крайовий параметр скорочується до 10 см.

Протяжність контуру та діаметр труб

Параметр також відрізняється кожному об'єкті, бажано наявність ретельних розрахунків. Зазвичай максимум обмежений до 80-90 метрів, але можливі перевищення. Фахівці компанії Fidelit-Stroy враховують всі фактори.

Допускається використання практично будь-яких конструкцій, проте краще скористатися рекомендаціями майстрів із досвідом роботи у напрямку. Для більшої частини об'єктів 16 мм достатньо, оскільки надмірно великі труби ускладнюють роботу.

Виконання опресування та заливка стяжки

Після укладання виконується опресування, процес дозволяє перевірити конструкцію на відсутність дефектів. Використовується вода чи повітря, формуються показники тиску близько 4 бар. Після вдалих випробувань буде виконано стяжку, рекомендується «мокра», вона дозволяє отримати максимальну тепловіддачу. Додаткове армування виконується під час використання сітки. Після затоки систему не можна використати 3 тижні. Щоб уточнити деталі та замовлення послуг, зв'яжіться з нашим представником. 

Дивиться ще, Мозаїчна штукатурка.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи