__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Банні приміщення - це не тільки всі необхідні елементи, меблі та прилади, нерідко додається СПА-терапія, джакузі, гідромасаж, але велике значення має комфорт, створений стиль, креативність. Дизайн проект сауни недорого пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми з легкістю створимо унікальну концепцію, розробимо індивідуальний план дій, а також виконаємо розміщення всіх складових. Будь-який простір може стати ідеальним, тому ми подбаємо, щоб кожен похід у лазню став святом, виконавши проект з урахуванням усіх вимог. Приміщення застосовуються для очищення організму, стабілізації тиску, релаксації, розслаблення. Тому проектування виконується з метою досягнення привабливого зовнішнього вигляду та функціональності. Все частіше бані та сауни можна знайти у тренажерних залах, тому Вас може зацікавити Дизайн тренажерного залу у нашому виконанні.

Вибір дизайну для лазневого приміщення

У наші дні вже давно не використовують скромні парні та передбанники, їх замінює простора кімната відпочинку, стильна парна, доповнена душовою. За наявності простору підбирається купіль, а якщо є фінансові можливості, будівлю можна зробити на два рівні, оформивши вгорі гостьовий будиночок(див. Дизайн будинків та котеджів). Замовити дизайн інтер'єру російської лазні варто заради створення унікальності, функціональності, грамотного розподілу простору. Найкраще спиратися на один стиль, таким чином, забезпечується цілісність та органічність. Також робота спеціалістів полягає у створенні безпечних умов. Стандартом є використання вагонки, підійде деревина, що не перегрівається, також необхідно виключити виділення смоли, подбати про не слизьку поверхню.

Організація простору

Від грамотності розподілу території залежить можливість створення особливої ​​атмосфери. У тому числі дизайнер знайде місце для зберігання віників, засобів гігієни та іншого приладдя. Усі вони мають бути під рукою, але не псувати інтер'єр. Висвітлення також грає чималу роль, найкраще поставити атмосферу розслаблення. Дизайнер може порадити діодний тип підсвічування або точкові елементи на підвісній стелі. Краще виглядає жовте тепле світло, також потрібен вибір на користь стійких до вологи та нагрівання пристроїв. Навіть Дизайн складських приміщень вимагає для себе грамотну організацію простіру.

Як оформити лазню?

Сучасний дизайн саун і лазень в Харкові виконується в будь-яких стилях і дозволяє відтворити класичну парню, так і показати особливий дизайн східних хамамів, домогтися індивідуальності. Але найчастіше до надмірної химерності та яскравості прагнути не варто, ставка робиться на заспокійливу атмосферу. Фахівець врахує психологічне сприйняття, оскільки кімната невелика, вона не має придушувати в емоційному плані. З огляду на це підбирається нейтральне та просте оформлення.

Надати оригінальності завжди можна шляхом декору:

 • дзеркал;
 • черпаків та ковшів;
 • віників;
 • термометри на стіні;
 • текстилю та іншого.

При цьому зайвий декор не потрібний, головне домогтися безпеки та функціональності.

Послуги з декорування лазень

Дизайнер компанії Fidelit-Stroy виконує проект банних приміщень будь-яких розмірів та складності. Ціни на дизайн-проект для спа-центру залежать від габаритів будівлі, набору необхідних документів. Ми виберемо основний стиль, вислухаємо всі побажання, пропонуємо візуалізацію. Після схвалення та уточнення деталей складаються детальніші плани, креслення, кошториси, підбираються матеріали, декор та інші елементи. Ми робимо із душею, всі проекти відповідають стандартам та виконуються з урахуванням особливостей банних приміщень. Гарантується здавання в обумовлені терміни та відповідальний підхід до роботи.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи