__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання лінолеуму

Укладання лінолеуму-фото

Ми команда фахівців Fidelit-Stroy пропонуємо укладання лінолеуму вищого класу для квартир, будинків та офісів з високою прохідністю та мінімальним доглядом. Наша компанія готова до будь-якої роботи, на яку очікують наші замовники. Ми робимо з душею та хочемо, щоб наші замовники залишалися задоволеними нашою роботою, тому надаємо якісні послуги під ключ та пропонуємо відкриті канали зв'язку протягом усього проекту. Ціна на укладання лінолеуму з підкладкою буде залежати від багатьох факторів: розміру полотна, допустимі виступи, додаткове перенесення меблів, ремонтні роботи з ґрунтовкою та багато іншого. Розцінки на укладання лінолеуму на фанеру ви можете переглянути на нашому сайті. Ціни вказані «від» і обумовлюються безпосередньо на місці після огляду фронту робіт майстром.

Укласти лінолеум самостійно чи довірити професіоналам?

Багато хто думає, що постелити лінолеум - це «посадити» на клей кілька рулонів і викласти їх акуратно на підлогу, щоб збігся малюнок і шви, але не все так просто, як здається на перший погляд. Наша команда знає всі тонкощі для розстилання лінолеуму і кладе його в залежності від стану вашої підлоги.

Професійний настил комерційного лінолеуму на бетонну підлогу здійснюється після того, як майстер вирівняє всі нерівності бетонної поверхні. До них можуть належати тріщини, вибоїни чи різні висоти на ділянках підлоги. Наші майстри роблять підлогу максимально рівною за допомогою бетонних стяжок або настилу, зашпакльовуючи при цьому шви, які утворилися після укладання настилу. Тільки після того, як підлога стане рівною, майстри знежирюють основу підлоги та акуратно укладають лінолеум.

Укладання побутового лінолеуму у квартирі може виконуватись на дерев'яну підлогу. Дерев'яна половиця має бути не тільки рівною, а й міцною, дошки не повинні «ходити» або вилазити. Дерев'яну підлогу ми вирівнюємо листами ДВП та шпаклюєм шви (див. також Укладання плитки ПВХ та SPC). Після того, як шви підсохнуть, наші майстри ще раз оглядають поверхню підлоги на будь-які недоліки, тільки після цього застилають лінолеум.

Якщо підлога стара, то ми також усуваємо всі впадини, нерівності та ділянки, що відшарувалися, і вкладаємо якісний настил лінолеуму на осб. У випадку з керамічною плиткою, справа буде трохи інакше, оскільки відразу на неї не можна класти лінолеум, інакше він знизить теплоізолюючі властивості. Керамічну плитку ми накриваємо бетонною стяжкою, тільки після цього укладаємо лінолеум.

Вартість укладання лінолеуму в Харкові або Укладання паркету залежить від якості покриття, на яке майстри укладатимуть лінолеум. Чим гірше покриття, тим більше буде зроблено маніпуляцій із ним і тим вище, відповідно, буде ціна за монтаж.

Переваги нашої компанії

Укладання побутового лінолеуму під ключ – це гарантія якості на довгі роки. Полотно щільно прилягатиме до всіх стиків, що забезпечить максимальну фіксацію. Тільки у нашій компанії:

  • конкурентна вартість за якісні послуги, обговорена ​​із замовником;
  • тривалий термін експлуатації лінолеуму;
  • висока зносостійкість та довговічність;
  • високий поріг шумоізоляції та теплоізоляції;
  • лінолеум після укладання не ковзає і не зміщується.

Бригада наших спеціалістів працює у максимально швидкі терміни, тому Ремонт у хрущовці або новобудові не буде затягнутий на тривалий час. Вже в день огляду ми можемо розпочати роботу. Протягом усіх етапів ви зможете отримати зворотний зв'язок. Також професіонали дадуть вам рекомендації щодо подальшої експлуатації лінолеуму.

Якщо у вас ще залишилися питання, ми готові відповісти на них у телефонному режимі.
 

Цікаво подивитись

Приклад ремонту з укладанням лінолеуму

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи