__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Шпаклівка стін і стелі

Шпаклівка стін і стелі -фото

Щоб декоративне оздоблення стін у квартирі виглядало ідеально, потрібне закладення швів, стиків, вирівнювання, шліфування. Виконання такої роботи потребує досвіду, професійних знань, оскільки досягти естетичності та довговічності непросто. Працювати з декоративною, фактурною штукатуркою, візерунками не просто, тому більшість людей вважає за краще довірити зазначені завдання фахівцям. Компанія Fidelit-Stroy тривалий час працює у напрямку, забезпечуючи комплексний підхід до завдань будь-якої складності. Ми робимо з душею і добиваємося повної відповідності вашим вимогам та стандартам.

Шпаклівка використовується на фінішному етапі обробки, перед тим були Штукатурні роботи, після неї наносяться фарбувальні матеріали, тому шар має бути якісним. Для цього потрібні добрі виконавці та правильна реалізація кожного етапу процесу. Зараз є величезний вибір: готові, сухі, клейові, акрилові, гіпсові, фінішні та таке інше. Ми допоможемо зробити правильний вибір з урахуванням технічних характеристик Вашого приміщення. В результаті ви отримуєте обробку, яка зберігає привабливість не на один рік.

Застосування складів та їх застосування

Фінішне шпаклювання стін під ключ - популярна послуга, оформити замовлення на виконання роботи можна на сайті компанії або за телефоном. Густа та пластична маса дозволяє працювати з різними поверхнями, вона включає в'яжучі частинки (цемент, пісок, вапно, гіпс). Після розподілу склад стає твердим. Також суміш можуть включати:

 • пігменти для фарбування;
 • пластифікатори;
 • целюлози;
 • речовини для коригування процесу затвердіння;
 • гідрофобізатори.

Штукатуркою покривають очищені та міцні поверхні, у тому числі гіпсобетон, цегляну кладку, камінь, гіпсокартон і так далі. І тільки потім вже наноситься шпаклівка. Ціна на вирівнювання стін шпаклівкою в Харкові залишається на доступному рівні, ми використовуємо свої інструменти та обладнання.

Варіанти обробки

Наша компанія реалізує будь-які покриття, можна виділити такі категорії:

 • для подальшого фарбування. Трудомісткий процес, що вимагає уважності та акуратності. Усуваються усі дефекти;
 • перед поклейкою шпалер. Усуваються помітні відхилення та дефекти, проводиться згладжування;
 • підготовка до нанесення декоративної штукатурки. Матеріал дозволяє отримати гладкість та бездоганний зовнішній вигляд.

Основні етапи робіт

Шпаклювання стелі та стін у приватному будинку або Ремонт квартири в новобудові вимагає підготовки, у тому числі видалення старих покриттів, плям від іржі, грибка, вогкості. Майстри прибирають нерівності та виступи, виконують ґрунтування у два шари та використовують стартові шпаклівки. При розведенні сумішей враховуються рекомендації щодо терміну витримки та пропорцій. Технологія залежить від поставленої мети, типу стін та інших факторів, у тому числі може використовуватися спеціальна сітка, склотканина. Після підготовки поверхні своє місце займає перший шар матеріалу.

Найчастіше виконуються такі роботи:

 • формування тонкого прошарку з використанням шпателя;
 • утоплення армуючої сітки;
 • вирівнювання маси та повторення процесу покриття штукатуркою;
 • перший шар просихає протягом 8 годин або більш тривалий час, другий прошарок розтягується по всій довжині та робиться тоншим;
 • висихання другого шару;
 • видалення грудок, напливів;
 • шліфування та підготовчі роботи для подальшого фарбування.

Вартість рельєфного шпаклювання стін розраховується по прайсу, зв'яжіться з нами для консультації, прорахунків, замовлення послуг. Якість робіт, виконаних компанією Fidelit-Stroy, гарантується.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи