__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Влаштування підлог на лагах

Влаштування підлог на лагах -фото

Основа підлоги має велике значення, оскільки потрібне отримання правильного кута, високої міцності, щільності. Важливо замаскувати наявні дефекти та приховати комунікації. Тому влаштування основи на бетоні, плитах та інших основах краще довірити професіоналам. Установка лаг для підлоги у Харкові виконується спеціалістами компанії Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею та гарантуємо отримання стійкості, правильний вибір матеріалів, довговічність створеної конструкції.

Представлений метод влаштування підлоги залишається одним з найбільш привабливих, він актуальний при багатоквартирному та індивідуальному домобудуванні. Самі лаги виконують роботу опор, найчастіше складаються з дерева, рідше створюються із залізобетону чи металу. Реалізується укладання широких і довгих брусів, вони розташовуються перпендикулярно до перекриття. Монтаж лаг виконується на монолітні плити, опорні стовпи чи балки.

Особливості конструкції

Установка підлоги на лагах під ключ повністю виконується силами фахівців Fidelit-Stroy. При виборі на користь представленого формату покриття використовують кілька шарів, всі вони несуть певне навантаження. Спочатку ставляться самі лаги, створюється дощата основа, далі потрібен монтаж пароізоляційної мембрани, прошарку для утеплення, гідроізоляції. Тільки потім можна розміщувати фінішну основу. Найчастіше лаги для підлоги застосовують у приватних будинках, також вони були актуальні у спорудах 1960-1970 років будівництва. Установка має попит в умовах балкона або лоджії, у тому числі, щоб досягти їх утеплення.

Чому варто вибрати підлогу на лагах?

Наша компанія впорається з усіма етапами установки, виконає Ремонт квартири в новобудові, ціна на монтаж підлоги на лагах зберігається на доступному рівні.

Також варто виділити такі переваги:

 • екологічність. У випадку з приватними будинками більшість власників намагається бути ближче до природи. Деревина буде добрим варіантом для оформлення підлоги;
 • доступність матеріалів. Дерево порівняно недороге, легке, тому всі види робіт не будуть надмірно дорогими;
 • не потрібна обов'язкова бетонна основа, що значно економить кошти;
 • забезпечується рівномірний розподіл навантаження;
 • технологія досить проста, а завдяки досвіду роботи у напрямку наші співробітники завершують монтаж за мінімальний термін;
 • це універсальний варіант, він підходить для подальшого настилу покриттів з дерева та будь-яких інших матеріалів;
 • вага балок невелика, особливо в порівнянні з основою з бетону, що забезпечує невелике навантаження на перекриття. У тому числі метод актуальний на високих поверхах;
 • є можливість коригування ухилу шляхом спеціальних підкладок, вартість монтажу лаг залишається незмінною;
 • створюються всі можливості для утеплення, за рахунок чого лаги мають попит для перших рівнів, при вищому положенні вони також дозволяють подбати про шумоізоляцію та утеплення(див. Влаштування підлог стяжкою);
 • підпілля буде вентильованим, вільний простір дозволяє отримати комфортний мікроклімат;
 • усередині можна провести каналізацію, проводку, причому до них можна буде підібратися у разі виникнення такої потреби.

При цьому лаги не ставлять за ймовірності контакту з вологою. Ми використовуємо матеріали для ізоляції, звузивши поданий мінус до мінімуму.

Замовлення послуг з монтажу лаг

Для консультації та замовлення цих послуг або Заливка підлоги нівеліром, зв'яжіться з нами зручним способом. Фахівці завжди готові відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і дати слушну пораду. Компанія використовує своє обладнання та інструменти, виконує весь перелік робіт. Надаються гарантії якості.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи