__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Модерн

У сучасному вигляді модерн поєднує практичність, простоту, витонченість планування, ціна дизайну будинку у стилі модерн у Харкові зберігається на доступному рівні. Якщо вам до вподоби меблі, прилади та елементи, що виділяються красою і зберігають комфорт простору, варто придивитися до напряму. Проектування та розміщення всього необхідного не є простим завданням, часто привабливий зовнішній вигляд не вдається поєднати зі зручністю, а креативність призводить до дискомфорту. Модерн ідеальний з погляду комфорту, фахівці компанії Fidelit-Stroy завжди готові розпочати створення витонченості, унікальності та знайти підхід з урахуванням розмірів кімнати, вимог замовника.

Особливості інтер'єрів у стилі модерн

Замовити дизайн-проект у стилі модерн недорого можна в нашій компанії, підбирається відповідне освітлення, меблі, матеріали, загальна концепція. Виконується детальне розміщення елементів, створюються креслення. Ми робимо з душею, намагаючись отримати відповідність до всіх вимог замовника, врахувати особливості приміщення.

Напрямок відрізняється таким:

 • перевага надається благородним матеріалам;
 • м'якість ліній;
 • вибір пастельних відтінків, вони мають бути природними та близькими до природи, Дизайн у стилі прованс також надаэ перевагу більш природним світлим відтінкам;
 • при виборі меблів ідеальні моделі, які не мають значного виділення декору;
 • у модерні зайві деталі ні до чого, він схожий на класику, але без завитків та інших виразних декоративних складових;
 • використовується асиметрія, спеціальні стилістичні прийоми будуть використані дизайнером для коригування;
 • натуральність також не буде зайвою, в концепцію вписується натуральне дерево та м'які відтінки;
 • плавні риси проглядаються скрізь, характерні овали, округлість меблів, згладжені кутові зони;
 • рослини або рослинні візерунки присутні в аксесуарах, настінному декорі, поверхні штор.

Коли варто вибрати модерн?

Дизайн інтер'єру в стилі модерн під ключ буде актуальним для більшості замовників, у тому числі за наявності нестандартного планування. Дизайн квартири під оренду теж інколи використовує данний стиль. Поєднання теплих тонів, натуральних кольорів дозволяє створити відчуття комфорту та візуально розширити приміщення. У тому числі нерідко двері заміняються аркою, оскільки такий варіант декору характерний для стилю. Інший варіант – скло, вітражі чи мозаїка. Не використовується виділення шляхом колірних акцентів, у стилі підбирається природне забарвлення, а акцент можна створити декором однієї зі стін. Підійдуть декоративні штукатурки, гіпс, дерево, для підлоги відтінок може підбиратися на кілька відтінків темніше. Для кухонь ідеальні кавові кольори, для спалень – бежеві, також актуальний перлово-сірий, зелений для виділення базових елементів.

Замовити проектування спалень, кухонь, віталень, прихожих та інших приміщень у вашому житловому приміщенні можна у компанії Fidelit-Stroy, ми виконаємо складання креслень, планів, візуалізацію, прорахунки та інші етапи робіт, надавши готові рішення під ваші запити.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи