__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Утеплення фасадів квартир

Утеплення фасадів квартир-фото

У зимовий час погода може бути досить холодною, тому використання актуальне навіть за ідеального стану декоративного шару будівлі. Площа, що контактує із зовнішнім середовищем, страждає найбільше, у морозні дні та ночі показники всередині квартири можуть падати до +15, в результаті можна зіткнутися зі складністю обігріву та навіть появою інею на внутрішніх поверхнях. Утеплення фасаду квартири під ключ, виконане фахівцями, може вирішити таку проблему. Компанія Fidelit-Stroy пропонує широкий перелік послуг у напрямку, ми робимо з душею, покращуючи стан будь-яких будівель та досягаючи найвигідніших характеристик.

Чому стіни в квартирах необхідно утеплювати із зовнішньої сторони?

В осінній та зимовий період після повернення додому хочеться потрапити у тепло, проте це вдається не завжди. Недостатнє утеплення та економія на опаленні призводять до переохолодження приміщень. Людям доводиться використовувати додаткові обігрівачі чи кондиціонери. Проблема актуальна в панельних, цегляних будівлях навіть після заміни вікон на потужні склопакети іноді прохолода все ще турбує. Тому зовнішнє утеплення квартир у Харкові є потрібною послугою.

Припинення витоку тепла економніше та простіше, ніж постійні спроби нагріти квартиру. Такий принцип уже давно використовується у європейських державах. Саме з цією метою використовується мінеральна вата, пінополістирол та інші види захисту стін від промерзання. Розміщення матеріалів зовні дозволяє уникнути втрати корисної площі всередині приміщення, також немає контакту з утеплювачами.

Переваги утеплення квартир зовні

При такому розміщенні утеплення забезпечується таке:

  • формування перешкоди між стінами будинку та вуличним повітрям;
  • забезпечення сухості стін будови (для цього фахівці нашої компанії проводять детальні розрахунки);
  • точка роси переноситься на утеплювач, що дозволяє виключити утворення цвілі у стінах будівлі та продовжує термін їхньої служби;
  • збільшення міцності конструкцій, правильне покриття дозволяє захистити стіни від опадів та їх замерзання у порах. Якщо утеплити їх зсередини, зовнішня частина залишатиметься сирою, що прискорить пошкодження, плюс може стати причиною грибка і цвілі.

Наші співробітники виконають усі етапи утеплення, допоможуть у виборі матеріалів, за потребою буде отримано дозвіл від контролюючих інстанцій. Ціни на фасадне утеплення квартир залишаються на доступному рівні, ми врахуємо допустиме навантаження, забезпечимо ефективність та довговічність утеплення. Усі маніпуляції виконуються досвідченими фахівцями, можлива реалізація робіт різних рівнях будівлі.

Особливості робіт з утеплення квартир

Ми маємо всі необхідні дозволи та допуски, у тому числі враховується таке:

  • дані про навантаження;
  • клас теплоізоляції;
  • креслення будівлі.

Ціна на утеплення фасадів багатоквартирних будинків буде розрахована заздалегідь, у тому числі з фарбуванням та іншими послугами. Популярне виконання вентильованих фасадів. У такому варіанті зовнішня частина покривається каркасом із металу, а між його профілями розташовується утеплювач. Для закриття конструкції використовується екран, обов'язково виконується необхідний відступ. Так волога не накопичується, немає ймовірності появи цвілі. Інший варіант - штукатурка, передбачає установку укріплення, армуючої сітки та подальше нанесення обраного складу. Зв'яжіться з нами для консультації або замовлення послуг, ми допоможемо досягти кращого ефекту з урахуванням усіх вимог.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи