__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Декоративна штукатурка

На цей час є широкий вибір штукатурки для декору приміщень, за допомогою яких створюється шорсткість, рвана фактура, рельєф, різні види мазків або малюнок. Також є штукатурні склади для нанесення на фасади, вони надають виразності, часто додатково виконується фарбування. Замовити нанесення декоративної штукатурки у Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею, допомагаємо вибрати покриття під обраний замовником стиль, виконуємо всі види робіт.

Особливості використання штукатурки

Матеріал відмінно підходить, якщо хочеться створити гарний рельєф чи об'єм. Найчастіше штукатурки наносять для обробки стін в офісах, віталень, коридорах, особистих кабінетах та інших приміщеннях. У декоративних складах, крім стандартних компонентів, є гранульовані добавки або інші елементи. Це дає можливість формувати безліч текстур та фактур. За допомогою прасування, шпателя, валика, пензликів та інших пристроїв можна отримати як ідеальну поверхню з ефектом глянцю, так і забезпечити привабливу шорсткість. Декоративна штукатурка під ключ наноситься з урахуванням всіх вимог замовника, у тому числі ми використовуємо білі та кольорові покриття. Ремонт пентхаусів вимагає індивідуальний підхід при виборі штукатурки.

Переваги використання штукатурки

Декоративні штукатурки дозволяють відійти від звичних покриттів і отримати незвичайний і багатий зовнішній вигляд приміщень.

До переваг такого рішення можна віднести:

 • широкий вибір текстур, фактур та колірних рішень(див. Мозаїчна штукатурка);
 • відмінні параметри екологічності;
 • оригінальний та естетичний зовнішній вигляд, який ми бачимо після завершення робіт;
 • простота формування суміші та її нанесення (у разі залучення досвідчених спеціалістів);
 • стійкість до дії атмосферних явищ, коливань температур, тривалий період служби;
 • порівняно доступна вартість;
 • просте обслуговування та догляд.

Ціна на послуги нанесення декоративного покриття на стіни розраховується з урахуванням прайсу, вона доступна на сайті компанії Fidelit-Stroy. У тому числі наші фахівці допоможуть підібрати склад, що відповідає вашим очікуванням і підходить з урахуванням місця розташування поверхні для обробки.

Підготовка стін

Наші фахівці почнуть з обробки поверхонь, у тому числі передбачені такі види робіт:

 • підготовка поверхні під поклейку склополотна;
 • поклейка склополотна;
 • застосування акрилової шпаклівки для нанесення на стеклохолст, обробка застиглого шару наждачним папером;
 • нанесення спеціальної грунтовки з дотриманням тимчасового інтервалу.

Нанесення декоративної штукатурки

Дізнатись вартість нанесення декоративного покриття під бетон можна у нашого фахівця. У тому числі пропонується виїзд замірника. Підготовка стін потрібна для якісного закріплення шару. Починають нанесення з верхнього кута, просуваючись у бік підлоги. Зазвичай створюється три шари, перший забезпечує тривалу безпеку та міцність. Суміш розміщується за допомогою шпателя тонким шаром і розподіляється, робота виконується з поділом на ділянки. Витримується приблизно 5 годин з метою просихання.

Для розміщення другого шару використовують хаотичні або дугоподібні рухи, майстри забезпечать відсутність пропусків. Приблизно добу потрібно до висихання. Фінішний шар формується дрібними мазками, після розрівнювання використовується кельма для щільного притискання. Так формується металевий блиск. Після повноцінного просихання наноситься лак або віск, вони дозволяють виключити забруднення та несприятливий вплив зовнішніх факторів.

Послідовність робіт та їх особливості можуть відрізнятися з урахуванням потрібного ефекту та вибраного покриття. Ми забезпечимо відповідність сучасним вимогам та естетичність покриття.

Наша компанія пропонує великій перелік послуг, до якого також входить Демонтаж сантехкабіни.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи