__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Поклейка склополотна, малярного флізеліну

Поклейка склополотна, малярного флізеліну-фото

Наявністю ідеальних стін можуть похвалитися одиниці, поширеною проблемою є поява тріщин через тиждень після завершення ремонту. Компанія Fidelit-Stroy пропонує практичне рішення, обклеювання стін склополотном під фарбування дозволяє отримати ідеальний декор поверхонь. Косметичний ремонт ми робимо з душею, досягаючи ідеального результату, від Постачання будматеріалів, зміцнення, правильного розташування армуючого покриття до відповідності екології та стандартам.

Навіщо використовувати флізелін чи склополотно?

Вартість робіт поклейки склополотна залишається доступною, тому представлений варіант для отримання рівної поверхні має попит. Обидва матеріали одночасно виконують армування та виконують декоративну функцію. Їх застосування дозволяє знизити ризик формування тріщин, також волокна допомагають отримати рівну і чисту поверхню. Склополотно просте у використанні, на відміну від паперу, віно не підтримує процес горіння.

Особливості малярського флізеліну

Матеріал є целюлозою, щоб одержати потрібної форми вон проходить процес пресування. На вигляд він схожий на ватман, основа паперова, тому не підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Для виконання ремонту використовуються модифіковані та хімічно з'єднані матеріали, вони міцніші, більш стійкі до впливу вогню та стирання. Поклейка малярського флізеліну в Харкові виконується з підбором модифікації волокон. Виділяють змочуванні водою, не змочувані і водорозчинні. Не розчинні дозволяють уникнути ризиків усадки, вони зберігають первинну форму. Не змочувані погано сприймають забруднення.

Інші особливості матеріалу:

  • просте відновлення форми у жорстких модифікацій;
  • переминання майже відсутнє;
  • можна використовувати неводні фарби;
  • для скріплення використовують полімерні сполучні компоненти;
  • просочення фарбою не призводить до деформацій (проблема характерна тільки для паперової основи).

Ціни на поклейку флізеліну малярного розписані в нашому прайсі, а також на інші послуги, наприклад Монтаж пластикових панелей, уточнити деталі можна у менеджера компанії.

Особливості малярного склополотна

Матеріал має інший метод виготовлення, склад та відрізняється за характеристиками. Він відповідає сучасним вимогам, що включає складові природного походження. Послуги поклейки склополотна під ключ надає наша компанія, фахівці забезпечать ідеальні поверхні для подальшого декору. Своїм якостям склополотно зобов'язане переплетеним ниткам з кварцового піску. Поверхня тонка, гладка і має покриття ґрунтом білого забарвлення. Це полегшує процес фарбування та дозволяє мінімізувати витрати на барвники. Екологічно чисте скловолокно з'єднується з крохмалю.

Послуги поклейки склополотнів та флізеліну

Наші фахівці порекомендують найкращий варіант обробки з урахуванням типу та призначення приміщення, використовуваних покриттів та інших факторів. Найчастіше виконується поклейка склополотна на шпаклівку, оскільки матеріал стабільний у вологому та сухому стані. Після поклейки вдається отримати безшовну гладку поверхню. Крім того, потрібно буде пройтися фінішною шпаклівкою і лише потім вже фарбувати. Також часто вдається виключити етап грунтовки. Ми забезпечимо надійний захист від тріщин та інших дефектів, усунувши відколи, вибоїни. Майстри від компанії Fidelit-Stroy виконують підготовку стін та монтаж обраного матеріалу за мінімальні терміни. Наявність багаторічного досвіду та професійних знань дозволяє досягати ідеальної естетики та відмінної міцності.
 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи