__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Фахівці компанії Fidelit-Stroy пропонують проявити креативність та створити власну концепцію для вашого магазину. Ремонт комерційної нерухомості та унікальність простору має неабияке значення, адже гарний ремонт привертає увагу, дозволяє справити сприятливе враження на покупців. Також професійно виконане розташування полиць стелажів, різних предметів меблів, приладів та інших елементів приміщень дозволить вмістити все необхідне, зберігши при цьому комфорт для персоналу та відвідувачів.

Замовити дизайн-проект для магазину у Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею і забезпечуємо бажаний ефект, обраний стиль. Правильно обрана дизайнерська концепція дизайн-проектів для магазинів працює на замовника, оскільки сприяє зростанню прибутку та відвідуваності торгових точок. Наша команда створить неповторний стиль та розробить продуману систему розкладки для презентації товарів.

Особливості розробки дизайну магазину

Зв'яжіться з нами для консультації та уточніть вартість проектування в магазині з урахуванням вимог, потрібного переліку документів. У ході роботи забезпечується продуманість до дрібниць, що важливо для простоти пошуку товарів покупцями, їх комфорту та підтримки бажання залишатися у приміщенні. Реалізація зазначеної категорії проектів є постійним напрямком нашої діяльності, тому всі дії виконуються нашими співробітниками професійно та без затримки термінів.

Стильові рішення для магазинів 

Нерідко дизайнер працює у вибраному замовником стилі або поєднанні кількох напрямків, при цьому варто враховувати специфіку об'єкта, форму приміщення та інші фактори. Наш спеціаліст надасть рекомендації та допоможе забезпечити максимальну відповідність задуманому. Проектування дозволяє вибирати різні варіанти, від класики до модерну, фахівець підбирає кольори, розміщення торговельного обладнання. Багато магазинів виглядають однотипно за стилем та колірними рішеннями, тому вони майже не відрізняються.

Ми забезпечимо таке:

 • оригінальний вибір відтінків та їх правильне поєднання з урахуванням вказівок замовника;
 • доскональне продумування деталей, що виключає проблеми під час реалізації;
 • впровадження сучасних технологій та програм для забезпечення найкращого результату;
 • створення 3Д візуалізації для можливості показати, як ідея виглядатиме після ремонту.

Ціни на розробку дизайну магазину під ключ зберігаються доступними, вклавшись у проект, ви можете уникнути багатьох помилок та отримаєте дійсно зручний та стильний інтер'єр. Ретельний підхід застосовується до оформлення стін, у тому числі їх кольору, текстури, не меншої уваги вимагає вибір місця розташування каси, манекенів та інших складових. Дизайн інтер'єру магазину недорого обходиться і дає відмінні результати, у тому числі це чудова нагода виділиться на тлі конкурентів.

Були випадки, коли в будинку на першому поверсі є магазин, а на другому мансандра. Дуже зручно для того, щоб працювати і жити в одному будинку. Тож наша компанія також може запропонувати Дизайн мансарди у домі, будь то для коменційної діяльності чи просто для Вашого власного будинку і родини.

Коли потрібен проект і чому варто звернутися до професіоналів?

Проект допомагає у розкручуванні та актуальний для будь-яких магазинів: при торгівлі косметикою, одягом, ювелірною продукцією, дитячими товарами тощо, а також Дизайн кафе/бару/ресторану. Оформлення обирається під специфіку та стимулює виконання покупок. Наші фахівці впораються з виконанням будь-якої роботи в обумовлені терміни, враховують всі вимоги замовників, виконають візуалізацію, креслення, створять схеми кожного приміщення, складуть усі необхідні кошториси із зазначенням усіх матеріалів. А вже далі можна розпочинати ремонт без затримок і перероблення.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи