__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн балкона/лоджії

Навіть маленький балкон можна зробити зручним, затишним, розпланувавши внутрішній простір. Унікальну концепцію готовий створити представник компанії Fidelit-Stroy, розробка креслень та візуалізація виконується індивідуально. Так на етапі реалізації не виникне недоробок та помилок, ми робимо з душею і завжди діємо з урахуванням інтересів замовника. Дизайн балконів і лоджій у Харкові має попит, оскільки дозволяє проявити креативність і замість незатребуваної кімнатки отримати корисний і зручний простір.

Утеплення балконів

Реалізація дизайну балкону та Дизайн 2-кімнатної квартири вцілому не обмежується загальною концепцією, крім зовнішнього вигляду та розміщення меблів передбачається створення всіх умов для перебування у приміщенні. Якщо влітку балкон може використовуватися з відчиненими вікнами, то взимку потрібне утеплення.

Проектування часто включає таке:

 • утеплення стін;
 • використання теплого скління;
 • можливий монтаж скляної розсувної перегородки;
 • оскільки змінювати розташування радіаторів заборонено, можна встановити електричну теплу підлогу або настінний конвектор.

Оформлення стін

Замовити дизайн-проект інтер'єру лоджії варто для ретельного планування, вибору кольорів, матеріалів. Рекомендується віддавати перевагу декоративній штукатурці, фарбуванню, оскільки шпалери мають властивість вигоряти і втрачати первісний вигляд. Серед актуальних варіантів: інженерна дошка, паркет, керамограніт, вставки з дерев'яних рейок, вони забезпечують сучасніший вигляд. Також можна вибрати вагонку з невеликою кількістю сучків, виконавши тонування.

Оформлення підлоги

Покриття для підлоги повинно бути міцним і стійким до перепадів температур. У тому числі використовується плитка, вона може бути яскравою чи нейтральною. Якщо приміщення невелике, варто вибирати дрібний формат чи віддати перевагу керамограніту під дерево. Спеціаліст нашої компанії запропонує відповідні напрямки варіанти. Попередньо виконуються виміри, які дають змогу виконати всі розрахунки.

Інші рішення

Фахівець з дизайну легко впорається з усіма питаннями, вибере оформлення стелі, меблі, зокрема актуальні вбудовані шафи, елементи для відпочинку. Обов'язково потрібно освітлення, за його допомогою можна підкреслити переваги, приховати недоліки. Враховуються вимоги замовника. Навіть якщо потрібен Дизайн кухні на балконі, Ви отримаєте готовий план із кресленнями, кошторисами та візуалізацією.

А якщо Ви, або ваши родичи чи знайомі мають приватний будинок та мрію створити там кімнату відпочинку, то наші фахівці готові розробити Дизайн більярдної в будинку. Така кымната стане магнітом для активного та цікавого відпочинку в колі друзів.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи