__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

У салонах краси можна використовувати різні стилістичні рішення, чимале значення має створення комфорту. У тому числі потрібне грамотне зонування, виділення простору для розташування мийок, виконання стрижок, педикюру, установки тумбочок для приладдя. Замовити дизайнерське оформлення салону краси для створення унікальності простору, ми робимо з душею і втілюємо будь-які задуми замовників. Оскільки від привабливості приміщення частково залежить наплив клієнтів, креативність та концепцію має розробляти дизайнер.

Основні стилі та ідеї

Розставляння меблів, декорування та перетворення комерційних приміщень немає нічого спільного з житловими приміщеннями. Велике значення має вибір покриттів, оздоблювальних матеріалів та планування. Ретельний підхід до підбору освітлення є обов'язковим, як і акуратність рішень по колірній гамі. Можна зупинитися на багатьох стилях, краще, якщо вони будуть вказувати на цілі використання інтер'єру та сприяти приверненню уваги.

У тому числі наші замовники часто вибирають такі напрямки:

 • ніжний прованс;
 • класицизм;
 • яскравий хай-тек;
 • шикарне бароко;
 • універсальний мінімалізм.

Розробка рішень та реалізація ремонтних робіт може виконуватись і в інших напрямках, актуальні поєднання стилів. У тому числі поєднання провансу та класики, сучасного з хай-тек. Найчастіше використовуються цікаві предмети меблів, дорогі породи дерева, гарний декор. Недорогий класичний дизайн інтер'єру салону краси також можливий, приміщення виходять зручними у використанні та простими у виконанні. Прованс допомагає підкреслити красу і ніжність, хай-тек ідеальний при багатофункціональності, він полегшує суміщення нігтьового сервісу, візажу, перукарні. При виборі бароко простіше створити атмосферу розкоші, вона простежується в обробці стін, підлоги, м'яких меблів.

Відтінки для інтер'єрів салонів краси

Вибір освітлення, індивідуальне проектування є актуальним як для окремих кабінетів, так і загального простору. Ми працюємо як із просторими приміщеннями, так і мінісалонами, продумуючи всі деталі та нюанси, виключаючи захаращеність. Нерідко Дизайн санвузла є також важливою частиною салону. Щоб покриття не дратували, краще використовувати відповідні інтер'єру та непомітні відтінки. Найчастіше орієнтуються на суворі норми:

 • потрібне коректне співвідношення забарвлень для меблювання та предметів декору;
 • якщо ви використовуватимете тони рожевого або персикового, їм варто заповнювати до 70% приміщення;
 • бажано займати меблями лише 25% простору;
 • гарнітури повинні відрізнятися від стін та підлоги за відтінками та фактурою;
 • контраст досягається шляхом декору, який також підбирає дизайнер.

Ціни на дизайн-проект салону краси в Харкові залишаються доступними, тому простіше перекласти складну роботу на спеціаліста. У цьому випадку ви можете розраховувати на раціональне розташування освітлення, правильні рішення кольору. Навіть найтемніші кольори можуть бути доречними і такими, що запам'ятовуються, але це можливо тільки за рахунок залучення професіонала.

Проектування для власників салонів краси

Компанія Fidelit-Stroy пропонує втілення будь-яких задумів, зонування простору, навіть при обмеженій площі можна досягти максимального комфорту та привабливості. Щоб відвідувачі почувалися затишно, використовуються різні дизайнерські хитрощі, у тому числі додаються скляні поверхні та дзеркала. Звертаючись до нас, ви отримаєте проект, який відповідає будівельним нормам, всім зазначеним вимогам. Він може використовуватися для послідовної реалізації та дозволить створити гарні та функціональні приміщення.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи