__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Шумоізоляція

Шумоізоляція -фото

У більшості квартир, офісів та інших приміщеннях чути звуки, які виробляють сусіди, а також шуми з вулиці. Компанія Fidelit-Stroy пропонує  Ремонт квартири в новобудові та широкий перелік послуг, спрямованих на створення комфортної акустики, забезпечення тиші для відпочинку, занять, робочої або комерційної діяльності. Шум може заважати в будь-якій будівлі, наприклад, дах мансарди часто передає стукіт дощових крапель. Також заважати може звук, що йде зі стелі, підлоги, стін, труб. Звукоізоляція квартири в Харкові вирішить більшу частину проблем, ми робимо з душею, прагнемо досягти найкращого ефекту з урахуванням усіх факторів та виділених фінансів.

Основні види шуму

Від якості звукоізоляції залежить багато, є нормативи за показниками повітряного та ударного шуму. Останній передбачає звук, що у ході контакту з перекриттями, а перший поширюється у межах приміщення. Наприклад: тупіт або шум від каструлі, що випадково випала з рук сусіда, буде ударним, а розмови, спів або музика повітряним. Окремою категорією є структурні звукові сигнали, до яких відносять роботу перфоратора. Або шум з вулиці, в такому разі ми проводимо Монтаж МПО на балконі. Шумоізоляція квартири під ключ дозволяє усунути допущені при будівництві похибки. Є певні вимоги для перекриття, даху, перегородок кімнати, але досягти їх дотримання не завжди вдається.

Як покращити шумоізоляцію?

Вплинути на захист від шуму ззовні та який виробляється всередині можна як під час будівництва, так і в процесі ремонту. Всі будинки здаються за ДСТУ, але якщо результат не влаштовує, потрібно підібрати відповідні матеріали. При виборі наші фахівці враховують тип шуму та особливості приміщення.

Для цієї мети можна розглядати такі варіанти:

 • сендвіч-панелі у готовому вигляді;
 • м'які матеріали;
 • жорсткі плитки, наприклад, засновані на каучуку;
 • стяжки із потрібними показниками товщини;
 • рулонні вироби;
 • спучені або спінені, обмазувальні матеріали, Шпаклівка стін і стелі, тощо.

Ціни на шумоізоляційні роботи вказані у прайсі та залежать від типу робіт, потрібної підготовки. Для підлогових поверхонь актуальні матеріали 3-30 мм, зверху проводиться стяжка, її покриває обране підлогове покриття. Матеріали менше ніж 10 мм справляються тільки з ударним шумом, збільшення показників дозволяє прибрати частину шуму, що передається повітрям.

У яких будинках ізоляція є обов'язковою?

Багато залежить від типу будинку, але навіть найкращі будівлі не забезпечать 100% ізоляції, тому за наявності фінансової можливості виконуються звукоізоляційні роботи по дому.

Особливості поширених будівель:

 • сталінки та будівлі до революційного періоду. Особливості оформлення опор, стінок мінімально передають вібрації та інші види шуму. Причина у кріпленні стін на металевих балках та наявності землі між обшивками з дерева. Вона поглинає всі види хвиль. У сталінках стіни дуже широкі, тому захищають мешканців від звуків зовні;
 • цегляні будинки можуть похвалитися хорошими показниками, для цього в кладці розміщують утеплення з мінеральної вати або пінополістиролу. Для стін використовується цегла, що добре поглинає шум, але зараз технологія майже не використовується;
 • власники монолітних будинків страждають найбільше, оскільки бетон і арматура проходять через усю будову і передають шум на кшталт струни. Виконання шумоізоляції є обов'язковим. Ми рекомендуємо виконати стяжку, ізоляцію підлогової поверхні та вибір ізолюючих покриттів для стін;
 • панельні будинки також часто пропускають шум, причиною є неповне примикання конструкцій, неякісна ізоляція швів, невелика товщина перегородок. Ми знайдемо рішення для розв’язання будь-яких проблем із шумом;
 • цегла-моноліт дозволяє звуку поширюватися на кілька поверхів, тому позбутися гуркоту музики та тупоту сусідів допоможе лише гарна ізоляція.

Послуги з шумоізоляції із гарантією якості

Зв'яжіться з нашим представником, щоб викликати спеціаліста, після чого будуть виявлені всі недоліки, розраховано попередню ціну на шумоізоляцію під гіпсокартон або інші варіанти оформлення. У нас працюють лише досвідчені фахівці, які впораються в будь-якій ситуації та не дадуть шуму жодних шансів.


 

Цікаво знати

Квартира з шумоізоляцією

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи