__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Арт-Деко

Замовити дизайн-проект у стилі арт-деко пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми допоможемо з розміщенням меблів, інших елементів, вибором декоративного оздоблення, формуванням унікальності. Для напряму можуть використовуватися строкаті орнаменти, геометрія у синтезі з рідкісними породами дерева, крокодилячою шкірою та слоновою кісткою. Розвивався цей стиль під час важкої кризи в економіці, при цьому реалізація передбачає створення затишку та відчуття особливої ​​розкоші. Сам простір ніби протистоїть певній похмурості та особливому екстремізму.

Особливості формування інтер'єру у стилі арт-деко 

Концепція стилю з'явилася після завершення Першої світової війни, вже тоді намагалися надати вишуканості та відчуття забезпеченості внаслідок старовинних аксесуарів, зокрема картин. Розробка сучасних рішень дозволяє виявити пишність та пафос, властивий неокласицизму та додати креативності шляхом нестандартних декоративних складових.

При проектуванні дизайнер спирається на низку особливостей:

 • суворість геометрії. Ми робимо з душею та підбираємо чіткі, рівні форми з невеликим розведенням для виключення суворості. Багато залежить від розмірів приміщення, часто підбираються горизонтальні, вертикальні лінії та правильні орнаменти в гарнітурах та декорі;
 • енергійні кольори. Контрастні та яскраві відтінки стають ідеальним рішенням, за їх допомогою вдається виділити головне та формувати позитивні емоції. Серед основних кольорів попелястий, сріблястий, золотий, білий, чорний, бордовий, теплі та холодні відтінки можуть бути на маленьких та великих елементах;
 • підхід передбачає додавання багатих поверхонь та матеріалів. Актуальний алюміній, інші хромовані поверхні, вставки з позолотою, скляні та перламутрові покриття, доречний глянець;
 • Етнічні мотиви. Дизайн стилі арт-деко у Харкові виконується з урахуванням вимог замовника, за бажанням можна додати китайські вази, статуетки з Африки та інші цікаві вироби. Широко використовується шовк, він надає кімнат шику.

Дотримання всіх законів дозволяє досягти відповідності напряму, фахівець може підібрати ідеальні півтони, що прикрашає кімнату освітлення, виконує креслення. Також наша компанія надає послуги на Дизайн магазину.

Створення дизайну на замовлення

Щоб досягти ідеальної відповідності, передбачається проведення всіх необхідних вимірів приміщення, а також розмова із замовником. Ви можете вибрати будь-які кольори та відтінки, які вам до смаку, розписати, яким хочете бачити приміщення, запропонувати фото, що сподобалося, і так далі. Вартість дизайну з елементами стилю арт-деко залишається на доступному рівні для кожного нашого замовника, а також розраховується з урахуванням складності, габаритів кімнати. Декорування виконується з метою створення затишку, унікального зовнішнього вигляду, досягнення функціональності. При замовленні детальних кошторисів та креслень ви можете легко реалізувати задумане, діючи крок за кроком.

Всім шанувальникам вінтажних рішень та старовинних деталей, радимо звернути увагу на Дизайн у стилі Бохо. І протилежний більш спокійний Дизайн у стилі Кежуал.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи