__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж дерев'яних декоративних брусків

Монтаж дерев'яних декоративних брусків-фото

Установка декоративних рейок для зонування стала актуальною тенденцією, натуральні матеріали дозволяють отримати сучасний та красивий інтер'єр. У тому числі бруски, що пройшли сушіння, шліфування, розтин воском або іншими спеціальними складами показують прагнення до ЕКО стилю. Матеріал простий, безпечний для здоров'я, який відрізняється за формою перерізу, за його допомогою вдається реалізувати різні задуми дизайнера. Компанія Fidelit-Stroy проводить монтаж дерев'яних перегородок у Харкові, ми робимо з душею, гарантуємо якість та втілюємо проекти будь-якого рівня складності.

Особливості матеріалу та його використання

Декор з використанням натуральної деревини забезпечує оригінальність інтер'єру та одночасно є безпечним. Декоративний брус набув популярності протягом останніх років, його можна відзначити на фото найкращих рішень з усього світу. Ми допоможемо оформити стіни, запропонуємо оригінальний декор стелі, змонтуємо повноцінні перегородки для виконання зонування. Ціна на монтаж перегородки з дерев'яного бруса є достатньо доступною і розраховується по прайсу. Дерево може підкреслити красу підлоги з деревини, також деталі дозволяють оформити панно. Екологічно чистий матеріал не обробляється з використанням хімічних речовин, тому немає виділення токсинів.

Варіанти декору

Професійний монтаж дерев'яних рейок на стіну вимагатиме мінімум зусиль і дозволить досягти ідеального зовнішнього вигляду приміщення. Фахівці нашої компанії працюють акуратно, злагоджено та забезпечують відповідність вимогам замовника. При необхідності можна зробити Ремонт у стилі Лофт та гармонійно примінити даний декор у дизайні.

Методів застосування досить багато:

  • монтаж у приватному будинку, на дачі, у квартирі, офісі з метою здійснення будь-яких рішень;
  • декор холів, спалень, дитячих, коридорів, віталень;
  • оформлення частини стіни або стелі для їх виділення;
  • виконання зонування тощо.

Декоративний брус представлений широким вибором розмірів, є широкі та компактні рейки, у тому числі їх можна замовити під ваші розміри. Співробітники компанії Fidelit-Stroy допомагають зробити вибір з урахуванням усіх факторів, розрахують потрібну кількість. Для продовження терміну служби можливе фарбування, а в якості просочення використовуються морилки та інші адаптовані для деревини засоби. Також можливе підвищення вогнестійкості, є спеціальні рідини для просочування брусків, найчастіше їх використовують у офісах.

Види бруса для декору приміщень

Оздоблення стелі дерев'яними рейками під ключ дозволяє підібрати варіант в індивідуальному порядку та отримати весь перелік послуг. Від класичного матеріалу бруски відрізняються колірною гамою та розмірами. Для стельових поверхонь використовуються рейки після спеціальної обробки, товщина може бути різною. Для стін найчастіше обираються не дуже товсті ламели, все залежить від дизайну. Використовується натуральне дерево, воно коштує досить дорого, але забезпечує відмінний зовнішній вигляд. Також допускається монтаж брусків із МДФ або Монтаж ДСП та МДФ панелей, вони дешевші, а для досягнення привабливого вигляду використовується шпон. Такий тип декору також виконує шумоізоляцію. При виборі перерізу варто враховувати висоту стелі та наявність запасу простору, оскільки масивні варіанти зменшують його кількість. Завдяки просоченню можна отримати матовий або глянцевий ефект.

Монтаж спеціалістами компанії Fidelit-Stroy

Пропонуємо замовити послуги з монтажу в компанії, у тому числі виконується підготовка поверхонь. До монтажу елементів обов'язкова поклейка шпалер або фарбування. Реалізуються виміри, розмітка, перевірка брусків, наклеювання на стіни. Також бруски можуть бути прикручені, це надійніший варіант. Зв'яжіться з нами для уточнення деталей та розрахунку вартості, якість роботи гарантована. 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи