__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Підготовчі роботи

Підготовчі роботи-фото

Компанія Fidelit-Stroy пропонує широкий перелік послуг у напрямку ремонту, перепланувань, формування дизайн проектів. Тому ми шукаємо комплексні рішення, забезпечуючи роботи з урахуванням будівельних норм, індивідуальних вимог. У тому числі пропонуємо замовити очищення стелі від побілки, фарби, шпалер, зняття натяжної стелі й так далі. Професійний підхід дозволяє забути про тривалу, нудну та виснажливу роботу, яка відкладає початок ремонту на невизначений час.

Коли варто замовити підготовчі роботи?

Є багато дій, за які простіше заплатити, наприклад, механізоване чищення підлоги недорого обходитися, зате дозволяє уникнути значних вкладень у його оновлення. Демонтаж є обов'язковим етапом незалежно від типу ремонту. Ми робимо з душею, ставимося до майна замовника бережно та гарантуємо відмінний результат.

На цьому етапі реалізується таке:

 • огляд приміщень;
 • прорахунки: уточнюється вартість очищення стін від штукатурки, зняття шпалер, покриття підлоги тощо;
 • виявляють всі особливості приміщень;
 • складається план дій.

В ході експлуатації старе оздоблення втрачає колишній вигляд, з'являються шорсткості, нерідко погана адгезія призводить до відходу плитки, шару декоративної штукатурки. Все це потрібно прибрати, щоб приступити до вирівнювання та шліфування. Потрібний при елітному, капітальному, косметичному видах ремонту. Ми виконаємо роботи з очищення поверхні підлоги, використовують шпатель, скребок, спеціальні насадки, машинки для шліфування. Ми знімемо декоративні панелі, шпалери, перегородки, гіпсокартон та багато іншого. Далі за бажанням виконується виправлення недоліків, використовується обробка спеціальними складами, нанесення шпаклівки.

Види робіт з демонтажу та підготовки приміщень

Фахівцями виконуються різнопланові завдання, у тому числі очищення поверхні стін від старої шпаклівки, зняття багаторівневої стелі, так і досить складні.

При цьому прийнято виділяти лише пару категорій:

 • часткові. Передбачені при виконанні ремонту косметичної категорії: усунення лінолеуму, штукатурки, шпалер та іншого оздоблення. Не вимагають спеціалізованого обладнання та великої кількості часу;
 • повні. Це масштабніша корекція простору: заміна підлоги, лаг, знос перегородок. Потребує професійних знань, якісного обладнання, також обов'язково керуватись актуальними нормами. Потрібні для приватного сектору, квартир, офісів.

Ціни на професійне очищення стін та інші види послуг є у прайсі, якщо у вас є питання, ви завжди можете набрати нашого представника та уточнити деталі. Можливий виїзд майстра для розрахунків та оцінки фронту робіт.

Початкова стадія – підготовка приміщень

До старту робіт потрібно впоратися з низкою завдань, у тому числі прибиранням декору та меблів. У випадку, коли щось прибрати не можна, потрібна плівка, вона запобігатиме пошкодженню і псуванню від пилу. Якщо міжкімнатні двері не підлягають заміні, їх також завішують (щільним матеріалом або тканиною). Аналогічно діють із вхідним полотном. Якщо потрібно замінювати або демонтувати труби, працювати з перегородками, що сусідили з ними, варто продумати можливість відключення. Ціни на очищення стелі від фарби та інші послуги залишаються доступними для кожного замовника.

Основні стадії робіт у разі залучення нашої компанії:

 • оцінка діяльності. Спеціаліст прибуде в обумовлений термін, уточнить усі вимоги, обговорить необхідні послуги. У тому числі реалізується можливість знесення та перепланування з урахуванням ДСТУ, інших норм та правил. Не можна прибирати опорні стіни та переносити їх без отримання дозволів;
 • старт демонтажу. Забирається декор та оздоблення з усіх поверхонь, полиці, вбудовані меблі та інші споруди. Далі приміщення пройдуть повторну оцінку, часто потрібне коригування (за наявності значних проблем). Усі дії узгоджуються із замовниками;
 • знос. За необхідності розбирається цегла, видаляється камінь гіпс. Можливе створення тимчасових опор;
 • перебір сміття. Всі елементи розбираються для подальшого вивезення, також можливе замовлення будівельного контейнера або вивезення;
 • підготовка до оздоблення. Передбачається штроблення для розташування водопроводу, нових дротів та інших комунікацій. Фахівці легко усунуть тріщини, нерівності, ушкодження. На етапі підготовки також потрібне очищення та ґрунтування. Організовується підвіз матеріалів для подальших робіт.

Залучення компанії Fidelit-Stroy дозволить грамотно підготувати приміщення та закласти основи для подальшого оздоблення, таких як Укладання плитки. Усунення старих покриттів обов'язково виявлення дефектів, вирівнювання поверхонь і успішної обробки. І актуальне у наш час Доступні вікна у Харкові.


 

 

 

 

 


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи