__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Влаштування підлог

Для отримання міцного і рівного покриття для підлоги потрібно не тільки замаскувати комунікації та дефекти, але і досягти високої міцності. Тому найчастіше залучають професіоналів. Помилки на представленому етапі можуть негативно позначитися на зовнішньому вигляді та терміні експлуатації обраного лінолеуму, ламінату, паркету або іншого покриття. Компанія Fidelit-Stroy виконає влаштування підлоги у квартирі, створивши необхідний для стійкості та ідеальної гладкості шар. При необхідності буде використана сітка, щебінь, а щільність буде відповідати товщині шару. Ми робимо з душею, забезпечуючи професійний підхід до справи та високу якість роботи.

Виконання стяжки підлоги

Нерідко влаштування підлог у Харкові включає етап формування нової стяжки, у тому числі процес рекомендований при реставрації в старих будівлях, нових спорудах. Непрофесійний монтаж часто закінчується скрипучими паркетинами, тріщинами та зіпсованим покриттям для підлоги.

Основні етапи формування стяжки:

 • розмітка розташування майбутньої поверхні із застосуванням лазерного рівня;
 • уточнення висоти плити, шару з бетону;
 • підготовчі етапи: очищення, видалення ділянок із тріщинами, усунення незначних сколів та інших дефектів;
 • використання ґрунтовки, гідроізоляція стін на рівні стяжки;
 • розташування маяків;
 • заливка розчину, може використовуватися пісок, гравій, підбирається відповідний тип цементу(Влаштування підлог бетоном );
 • вирівнювання з урахуванням усіх правил.

Використання наповнювачів

Нерідко є певний ухил, нерівні кути, тому може бути потрібна збільшена товщина. При показниках понад 3 см можуть використовуватись матеріали для утеплення або економії:

 • щебінь. Для бетону підходить камінь у роздробленому вигляді до 40 мм;
 • гравій керамзитовий. Має аналогічні габарити, проходить обробку за високих температур. Він легкий, тому допускається використання у квартирах;
 • керамзитовий пісок. Матеріал має дрібну фракцію та застосовується для стяжки при шарі в межах 30 мм.

Ідеальної гладкості допомагає домогтися використання сумішей, що самі вирівнюються.

Монтаж теплої підлоги

Нерідко виконуючи Ремонт квартири в новобудові додатково встановлюється тепла підлога, що вимагає наступних кроків:

 • розмітка елементів нагрівання;
 • встановлення шару для теплоізоляції;
 • розташування та кріплення елементів нагрівання;
 • виконання стяжки;
 • укладання покриття підлоги.

Особливості монтажу відрізняються з урахуванням покриття для підлоги, типу системи (електрична, водна) та інших факторів. Наші фахівці допоможуть визначитися з найкращим варіантом та виконають установку з урахуванням усіх стандартів.

Укладання ламінату

Покриття поєднує міцність і привабливий зовнішній вигляд, при виборі якісного матеріалу вдається досягти відмінних експлуатаційних характеристик. Монтаж виконується як під час ремонту, реконструкції, так і у новобудовах. Наші майстри допоможуть з вибором ламінату, порекомендують метод укладання, виконають закупівлю, доставку та монтаж. Матеріал має добрий вигляд в комерційних приміщеннях і на приватних об'єктах, причому важливо враховувати клас зносостійкості. Залучення професіоналів забезпечить ідеальний вид ламінату та максимальний термін експлуатації.

Укладання лінолеуму

Матеріал використовується все рідше, але сучасна продукція отримує високі показники стійкості до зношування та елегантний дизайн. Лінолеум укладають у квартирах, будинках, приміщеннях загального користування. При виконанні монтажу потрібна злагоджена робота, тому краще довіриться досвідченим майстрам. Також наші спеціалісти підготують основу під матеріал.

Комплексний підхід до влаштування підлоги

Вирівнювання підлоги в будинку потрібно найчастіше, ми надаємо повний комплекс робіт, забезпечуючи гладку і рівну поверхню, готову до подальшого оздоблення. Процес досить тривалий, оскільки поділяється на кілька кроків. Список необхідних робіт індивідуальний і від стану основи. На вартість впливає площа поверхні та тип робіт, іноді досить грубої стяжки, в інших випадках обов'язкові суміші, що сама вирівнюється. Також на прайс впливають матеріали, використовують гідроізоляцію, цементні склади, у тому числі з добавкою епоксидних сумішей. Перед розташуванням підсумкового покриття може бути потрібне укладання утеплювача або теплої підкладки.

Замовлення влаштування підлоги у компанії Fidelit-Stroy

Наша компанія виконує широкий перелік робіт, уточнити всі деталі можна за телефоном або на сайті.

Серед переваг Fidelit-Stroy:

 • надання гарантії;
 • залучення досвідчених та кваліфікованих спеціалістів;
 • розрахунок за прайсом;
 • своєчасне здавання об'єктів.

Замовте виїзд спеціаліста на вашу адресу для розрахунків та вимірів приміщення, ми завжди готові відповісти на ваші запитання.


 

Цікаво знати

Вирівнювання підлоги - правильна технологія робіт

У цьому відео ми розповідаємо про комплекс робіт із напівсухої механізованої стяжки підлоги у квартирі, де виконується комплексний ремонт під ключ нашою організацією.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи