__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Виготовлення та встановлення меблів

Працюючи разом з дизайнерами, архітекторами та підрядниками, ми є провідними експертами в галузі проектування(див. Проектні роботи), виробництва та встановлення меблів та обладнання на замовлення.

Ремонт пiд ключ від компанії Fidelit-Stroy здійснює весь процес створення меблів, починаючи від проектування до встановлення. Ми працюємо з душею з найпершої зустрічі. Наша увага зосереджена на обслуговуванні клієнтів, дизайні та якості робіт. Ми надаємо комплексні послуги з виготовлення меблів:

 • проектування ескізу дизайну меблів, у тому числі нестандартного;
 • виробництво меблів із широкого спектра матеріалів;
 • установка меблів та вбудованої в неї техніки.

Наш мебляр проведе заміри та обговорить з вами ідеї, щоб втілити їх у життя. Крім того, нашими спеціалістами вам буде надано попередній кошторис, включаючи розробку проекту, розрахування витрат за матеріали та монтажні роботи, яку ви можете відкоригувати або затвердити. Компанія Fidelit-Stroy робить меблі для тих, хто любить життя та свободу!

Переваги меблів на замовлення

Незалежно від того, чи маєте ви особливий смак або унікальний простір, який потребує індивідуального дизайну, наші сертифіковані фахівці допоможуть вам у виготовленні меблів на замовлення в Харкові. У нас ви можете підібрати та замовити будь-які конструкції, незалежно від їх розмірів, матеріалу виготовлення, стилю та функціоналу. Складання меблів відбувається за стандартним та індивідуальним проектуванням, використовуючи популярні стилі лофта, урбана та модерну. Ви також можете підібрати комплектуючі для меблів їдальні та кухні, вітальні, ванної кімнати, спальні, дитячої кімнати та офісних приміщень.

Ми виготовляємо наші меблі з якісних порід масиву дерева, а також з багатошарових ламінованих, лакованих та шпонованих дерев'яних будівельних плит із МДФ або ДСП. На додаток до наших збірних предметів меблів, ми також пропонуємо можливість зробити проектування меблів за індивідуальними розмірами. З нами можна створити унікальний виріб в єдиному варіанті.

Як ми здійснюємо встановлення меблів?

У нас тільки професійні установники з багаторічним досвідом та навичками, щоб виконати швидку та повну установку. Установка меблів під ключ контролюється на всіх стадіях, починаючи від навантаження до занесення меблів до будинку на потрібний поверх. Перед відправкою меблів усі комплектуючі ретельно перевіряються на наявність дефектів та пошкоджень, і лише після перевірки завантажуються у вантажівки та відправляються на вказану адресу.

Отже, установка меблів включає наступні моменти:

 • збирання всіх комплектуючих меблів;
 • демонтажні роботи;
 • монтаж панелі, до якої кріпляться меблі;
 • монтаж підвісних, настінних чи підлогових модульних секцій;
 • з'єднання всіх елементів між собою.

Ціна установки може змінюватись в залежності від інших додаткових послуг, наприклад, демонтажу старих меблів, вивезення сміття, установки додаткового обладнання (змішувачів, проводки), підйому та перенесення старих меблів та інших факторів. У випадку малогабаритних простих виробів, ви можете замовити тільки складання, а установку здійснити самостійно, однак краще довіритися професіоналам.

Чому потрібно замовити у нас?

Складання корпусних меблів для квартири - це досить довгий і кропіткий процес, але не з нашими фахівцями. Постачальники швидко доставлять вам матеріали та комплектуючі, а установники виконують монтаж будь-якої складності. Установники приїдуть з усім необхідним набором інструментів (дрилью, викрутками, шурупами, гайковими ключами, цвяхами, молотками та багатьом іншим), щоб якнайшвидше зібрати меблі. У нас:

 • досвідчені майстри із великим стажем роботи;
 • надійне виробництво з мінімальною кількістю браку(див. Завершені роботи);
 • гарантія якості або повне повернення грошей;
 • гнучкий графік роботи під ваш час;
 • виконання роботи будь-якої складності.

Незалежно від того, замовили ви дизайнерський письмовий стіл для своєї спальні, Виготовлення та встановлення шаф, книжкову полицю для офісу або диван для вітальні – наші фахівці впораються з будь-якою роботою в мінімальні терміни. Якщо у вас залишилися будь-які питання, ми пропонуємо зв'язатися з нами за телефоном для уточнення деталей і отримання відповідей на запитання.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи