__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

За наявності планів на відкриття бару, ресторану або кафе потрібно підготувати не тільки асортимент страв і вибрати місцезнаходження, але й подбати про стильний дизайн. Клієнти вашого закладу повинні оцінити нестандартне бачення дизайнера, відчути створений комфорт, зручні меблі та почуватися чудово. Ціна на дизайн ресторану в Харкові є досить лояльною, при цьому виконується індивідуальна розробка концепції. Ми робимо з душею, розподіляючи простір на кухні, літньому майданчику, у зоні для відвідувачів, холах та інших приміщеннях. Компанія Fidelit-Stroy продумає дизайн до дрібниць, буде забезпечено все, щоб відвідувачі чудово провели час та насолодилися їжею. У тому числі ми працюємо із фаст-фудом.

Особливості проектування ресторанів, барів та кафе

Замовити дизайн-проект бару недорого коштує не лише для вибору кольорів та створення унікальності, простір потребує унікальності, естетичності. Привабливе приміщення обов'язково сподобається відвідувачу, він розповість знайомим та порекомендує заклад друзям. Цікавий інтер'єр може залучити навіть через фото в інтернеті, тому важливо довірити роботу професіоналам. У цьому випадку вдасться виявити креативність, правильно вибрати розмір меблів, відтінки та їх поєднання. Фахівці компанії Fidelit-Stroy розрахують вартість дизайну інтер'єру кафе, забезпечують зручність пересування для офіціантів та відвідувачів, знайдуть місця для техніки на кухні та в барі. Це важливо, щоб кухарі ефективніше справлялися зі своєю роботою. Реалізація поставлених завдань також виконується з урахуванням правил, що пред'являються ДСТУ.

Основні етапи співпраці

Використовується професійний підхід із формуванням креслень, реалізуються точні виміри, ви отримаєте готовий дизайн-проект. У пакеті будуть всі необхідні документи, за ними закуповуватимуться і розподілятимуться меблі, проводиться робота будівельної бригади.

Для отримання всіх необхідних складових та формування концепції дизайнер компанії Fidelit-Stroy проходить ряд етапів:

 • отримання інформації. Фахівець вивчить стан планування, архітектуру приміщення, проведе розмову із замовниками. Це дозволяє уточнити очікування від аудиторії, тип закладу, перелік кімнат, за якими складатиметься проект. Також обов'язково підбираються кольори та стиль;
 • створення технічного завдання. У ньому будуть вказані всі нюанси приміщення та побажання замовника;
 • проведення погодження. Дизайнер працює над візуалізацією, можлива пропозиція кількох варіантів. Практикується початковий вибір загальної ідеї, яка далі опрацьовується детальніше;
 • розробка дизайн-проекту для кафе чи ресторану включає пакет креслень. Вони потрібні для адекватної, злагодженої та безпомилкової роботи будівельників та майстрів з ремонтних робіт. Зображаються перегородки, що підлягають зносу, розташування електропроводки, комунікацій, розташування меблів. Також передбачено кошториси із закупівлі предметів обстановки, матеріалів, розрахунок бюджету, у тому числі у разі потреби в альтернативах.

За бажанням замовника можлива реалізація проекту нашою компанією або авторський нагляд із коригуванням за потребою. Це важливо для відповідності виконаного ремонту задуму. Дизайн інтер'єру міні бару дешево може включати лише основні моменти без повної деталізації або виконуватися без потреби в значних змінах. Але найчастіше важливо продумати практично все, наприклад, часто помилкою є проникнення запаху з кухні в зал. 

Формування концепції

Наші дизайнери готові запропонувати різні ідеї для вашого бізнесу, Ремонт комерційної нерухомості, в тому числі можна розглядати наступні варіанти:

 • кафе дитяче. Робиться світлим, з меблями, що підходить дітям та дорослим. Формується загальна зона і куточки, де можна пограти, обов'язково створюється безпека, ховаються в безпечні місця розетки, використовуються поверхні, що миються;
 • спортбар. Вимагає зручного розміщення обладнання, гарної акустики. Потрібні і тихі зони, оскільки багато хто хоче просто поспілкуватися;
 • кафе-ресторан. Отримує більше місць для посадки, оскільки відвідувачі проводять усередині багато часу, обов'язково підбирається розслаблююча обстановка;
 • кав'ярень. Планується зона самостійного обслуговування;
 • кафе. Потік гостей може бути великим, що важливо передбачити, чи можна виділити елітні мрії для створення комфорту та приватності;
 • їдальні. Робляться просторими, інтер'єр передбачає внесення змін, якщо є плани на проведення банкетів та урочистостей.

Наша команда також готова розробити Дизайн автосалону, якщо це потріно.

Компанія Fidelit-Stroy пропонує повний пакет документів із гарантією здачі у строк та дотриманням усіх стандартів та норм.

В кафе та ресторанах смачно і атмосфено, але в бабусі, яка живе в хрущовці, завжди смачніше. Тож можете подарувати ій новий ремонт із нашого списку ідей “Дизайн хрущовок”.
 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи