__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання ковроліну

Укладання ковроліну-фото

Новий ковролін – це подарунок вашим ногам, який може відобразити індивідуальність та спосіб життя вашої родини. Незалежно від того, який ковролін ви шукаєте, наша компанія допоможе вам обрати якісний настил ковроліну під ключ, зробивши його укладання швидко та якісно.

Бажаєте встановити або замінити килимове покриття від стіни до стіни у своєму будинку, офісі, казино, більярдному та інших приміщеннях, не вдаючись в подробиці його укладання? Тоді поговоріть з нашими експертами та установниками, які допоможуть вам вибрати правильне килимове покриття та його вартість для ваших конкретних потреб у благоустрої приміщення. Ми робимо з душею, тому не тільки якісно зробимо укладання ковроліну, але й підберемо його відповідно до вашого інтер'єру та уподобань.

Як правильно провести укладання ковроліну?

Професійне укладання ковроліну в Харкові складається з наступних дій:

  1. Вибір правильного типу ковроліну для вас за кольором, текстурою та ворсом волокна.
  2. Заміна наявного килима.
  3. Укладання підкладки.
  4. Укладання нового ковроліну за сумісністю швів.
  5. Розтяжка та прикріплення ковроліну.

Покласти ковролін у будинку ви можете самостійно, а можете звернутися до нас за професійною допомогою. Наші майстри підберуть вам ковролін, оскільки у нас є безліч марок на вибір, а також роблять монтаж у будь-якому приміщенні, будь то офіс, квартира, гральний заклад тощо.

Вибір відповідного типу килима

Килим буває п'яти основних типів:

  • плюшевий (або розрізний) ворс;
  • берберський ворс;
  • берберський петельний ворс;
  • відрізний ворс;
  • комерційна петля.

Кожен із цих типів килимів доступний з різних типів волокон, як натуральних (таких як шерсть, морська трава, сизаль та койра), так і синтетичних (таких як нейлон, поліестер, акрил або олефін).

Сьогодні існують навіть екологічно чисті, стійкі до плям та цвілі килими.

Коли справа доходить до інвестицій у новий ковролін, дуже важливо розглянути безліч варіантів. Наші професійні установники оцінять ваше приміщення, щоб бути впевненими, що ви оберете найкращий тип килима, правильний крій, набивання та килимове волокно(див. Ремонт спальні). Крім того, ми подбаємо про те, щоб ви зрозуміли все про вартість укладання. Ціна на укладання килимового покриття залежить не тільки від типу килима, але і від якості підлоги, на яку буде зроблено укладання.

Заміна наявного килима

Витягти старий килим може бути важким завданням, особливо, якщо приміщення була велика прохідність або домашні тварини, наприклад, в готелі, офісі або кафе. Саме тому під час виконання роботи монтажники захищаються, одягнувши маску. Вони видаляють усі молдинги навколо підлоги та біля дверей і починають акуратно вирізати старий килим.

Укладання підкладки

Укладання ламінату, Монтаж килимових покриттів у квартирі або оббивка щаблів ковроліном в готелі, заміському будинку буде відбуватися тільки після того, як установник ретельно очистить і висушить вашу підлогу. Чим чистіша підлога, тим чистішим буде килим. Інсталятор може залишити присутні безконтактні смуги. Якщо таких немає, фахівці встановлять нові планки.

Укладання нового килима

Шматки килима повинні бути трохи більше, ніж кімната, що розглядається, з накладенням до 15 сантиметрів, щоб забезпечувати комфорт. Обрізання цієї накладки може бути складним завданням, і при заміні килима надзвичайно важливо, щоб воно було правильно обрізане. Наші досвідчені майстри роблять все правильно з першого разу, запобігаючи будь-яким відходам або пошкодженню нового килима.

Залишилися питання – телефонуйте, і наші фахівці нададуть вам повноцінну консультацію, під час якої зможуть відповісти на будь-які запитання.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи