__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Фарбувальні роботи

Фарбувальні роботи -фото

Фінішна стадія капітального ремонту та Косметичний ремонт практично завжди виконує малярні роботи, нанесення фарби необхідне для створення привабливого оформлення поверхонь, конструкцій, захисту людини від впливу шкідливих речовин та продовження терміну експлуатації конструкцій. Фахівці компанії Fidelit-Stroy готові виконати всі види робіт, у тому числі підготовку з усуненням нерівностей, штукатуркою покриття і так далі. Також фарба дозволяє захистити металеві конструкції від корозії, підвищити стійкість та збільшити термін служби деревини. Ми робимо із душею та забезпечуємо максимально високу якість виконаної роботи, всі розцінки на фарбування зовнішніх стін у Харкові можна уточнити у нашому прайсі.

Виконання всіх видів фарбувальних робіт

У кожному випадку вимоги до результату, типу фарби та способу нанесення будуть різними, наприклад, вартість фактурного фарбування стін у будинку та простої обробки для складів або підсобок не може бути ідентичною. Для громадських, комерційних і житлових приміщень потрібна покращена обробка, а при скупченні великої кількості людей потрібна найвища якість. Фахівці компанії Fidelit-Stroy впораються з будь-яким завданням, забезпечивши високий рівень якості навіть при виконанні робіт у підвальному приміщенні. У тому числі реалізується механізоване декоративне фарбування стін у квартирі, ми забезпечуємо відповідність стандартам, естетику, допомагаємо зробити вибір на користь безпечних матеріалів. Гарантовано дотримання технічного процесу.

Особливості технології фарбування

Враховується тип основи та мета фарбування, актуальні акрилові барвники, водоемульсійна фарба, забезпечується глянець або матовість. Для отримання ідеальних відтінків використовуємо спеціальний апарат для змішування. В наявності все необхідне для реалізації різних методик нанесення зовні та всередині приміщень. Зазвичай виконується 2 або 3 шари, оскільки один не дає потрібної надійності, однорідності та виразності забарвлення. Перший шар наноситься за допомогою кисті, пульверизатора або іншим методом, він потрібен для адгезії з поверхнею, а подальші необхідні для виконання декоративної функції та захисту від зовнішніх факторів. Фарбування віконних укосів у квартирі та інших поверхонь виконується за стандартами, значення має тип фарби та поверхні. Водоемульсійні склади повинні повністю просохнути та вимагають від трьох шарів і більше, а клейові фарби наносять у два прошарки.

Підготовка поверхонь

Просто нанести фарбу на поверхню не можна, потрібна чиста, рівна, суха основа. Тому часто попередньо проходить підготовка, що забезпечує якісне зчеплення та відмінний результат. Ціни на якісне фарбування стін під ключ розраховуються по прайсу та залежать від обраної технології, стану конструкцій, необхідності додаткових послуг.

Ми подбаємо про наступне:

  • усунення вибоїн, тріщин, сколів та інших нерівностей;
  • нанесення шпаклівки, при необхідності спочатку дефекти поглиблюються та розширюються;
  • за необхідності поклейка склополотна;
  • підмазування після просихання для усунення недоліків;
  • шліфування, ґрунтування.

Також наша компанія робить Монтаж стелі.

Підготовка та фарбування різних поверхонь

Перелік дій залежить від типу робіт, у тому числі ми фарбуємо підготовлені стіни, на які наклеєний флізелін під фарбування. Зокрема, ціна на фарбування флізелінових шпалер вказана в прайсі, можливе оновлення шару або його нанесення після поклейки.

При фарбуванні металу обов'язково усунення пилу, інших забруднень, видалення іржі. Основа має бути сухою, при необхідності буде використано будівельний фен. Щоб кожен мазок забезпечив ретельне зчеплення, фарба зберегла естетичність і не відшарувалася, це правило виконується завжди.

Дерев'яні поверхні можна обробляти з використанням валика або кисті з відповідним ворсом, але їх обов'язково потрібно шліфувати. Ця процедура обійдеться недорого, проте значно вплине на підсумковий зовнішній вигляд. Потрібна максимальна гладкість, якщо виявлені тріщини, вони будуть зашпакльовані.

Послуги фарбування фарборозпилювачем стін також мають попит, оскільки вдається отримати потрібний ефект навіть при значній площі приміщень за мінімальний час. Після завершення усунення дефектів прибирається будівельний пил, спеціальна грунтовка застосовується з метою просочення. Вона формує плівку із захисними функціями.

За наявності старих нашарувань фарби в більшості випадків потрібне повне видалення, навіть якщо колір відповідає обраному для ремонту. Причина у високій ймовірності відшарування, що призведе до потреби братися за роботу спочатку. Для демонтажу може використовуватись шпатель, щітка з металу, наждачний папір, спеціальні насадки та апаратура. Барвники, на водній основі, можна видалити за допомогою рідини.

Фарбування стель у квартирах реалізується тільки після демонтажу старої побілки, якщо шар тонкий, можливе змивання водою, а товстий вимагає дій шпателем, можлива обробка гарячою водою та використання скребка. Ми видалимо будь-які види забруднень: клей, фарбу і таке інше, забезпечимо ретельну фіксацію покриття.

Ціни на фарбування укосів і підвіконь також доступні, часто замовники віддають перевагу дерев'яним конструкціям або класичний декор. Ми допоможемо довести поверхню до ідеального стану, використовуємо малярський скотч для захисту інших покриттів, заберемо надлишки. Ви отримуєте ідеальний результат. Також ми виконуємо і зовнішні роботи такі як Фасадна декоративна штукатурка.

Замовлення фарбувальних робіт у компанії Fidelit-Stroy

Для консультації з фахівцем, проведення всіх необхідних розрахунків та виклику майстра зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Компанія використовує перевірені та найкращі методики, а також професійні інструменти, необхідні для виконання поставлених завдань. Залучаються фахівці з досвідом роботи, що володіють різними технологіями фарбування, якість гарантована, як і дотримання обумовлених термінів, прозорість розрахунків.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи