__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж дверей

Професійний монтаж прихованих дверей у квартирі виконують спеціалісти компанії Fidelit-Stroy, з нами процес пройде швидко, гладко та завершиться за мінімальний час. Навіть найкрасивіші конструкції можна зіпсувати у разі помилок при установці, найменший перекіс призведе до проблем із петлями, замками та іншою фурнітурою. Відсутність кваліфікації призведе до несправностей надалі, також часто погіршується зовнішній вигляд приміщень. Тому за відсутності професійних навичок, досвіду та вмінь простіше довірити роботу професіоналам. 

Ми робимо з душею і впораємося з конструкціями будь-яких габаритів та складності. У тому числі будуть встановлені засуви, пороги, доводчики, добірні планки, декоровані укоси, урізані замки, Монтаж вхідних дверей. У прайс включено широкий перелік послуг, які готові виконати наші спеціалісти. Усі тарифи залишаються прозорими та доступними для кожного замовника.

Моменти, на які варто звернути увагу

Замовляючи Ремонт комерційної нерухомості або житлового приміщення замовники можуть упустити багато чого, у тому числі якщо уважно перевірятимуть стан дверного отвору, виберуть якісні та відповідні розмірам отвору дверні конструкції. Вартість монтажу дверей під ключ не настільки висока, щоб ризикувати власним комфортом та псуванням полотна або дорогою рами.

У тому числі наші фахівці врахують ряд тонкощів, що мають значення:

  • неприпустимо наявність опуклостей чи нахилів підлогової поверхні;
  • обов'язково встановлювати полотно у прямокутні отвори без дефектів, самі стіни можуть бути лише вертикальними;
  • обов'язково відсутність кривини стелі, якщо дверний отвір перебувати поруч із ним.

Будь-які відхилення від стандартів ускладнюють процес, зазначені проблеми призводять до неможливості якісного монтажу. Наш представник огляне дверні отвори та перевірить їх відповідність нормі. Індивідуальні розміри та розрахунки унеможливлять помилки, нерідко до монтажу потрібно коригування стін, підлоги. Ми надаємо кошторис, розраховуємо суму з урахуванням усіх необхідних послуг, обсягу робіт.

Які дефекти не варто виправляти самотужки?

Замовити якісну установку дверей у будинку простіше, ніж витрачати свій час та зусилля на самостійні дії. Робота, яка здається простою, насправді призводить до багатьох труднощів. У тому числі потрібно докласти зусиль, запросити помічника, знайти відповідні інструменти. Завжди є ризик того, що результат не буде відповідати очікуванням. Ми не рекомендуємо братися за вирівнювання стін усім, хто не має гарних навичок у будівельному напрямку. Також досвід є обов'язковим для робіт з коригування стану підлогової поверхні. Локальне усунення дефекту надалі може спровокувати проблеми під час поклейки шпалер та підлоги.

Виконання всіх видів робіт, пов'язаних із встановленням дверей

Найчастіше нашими співробітниками виконується установка дверних блоків з обробкою отвору та укосів, оскільки так вдається досягти завершеного та естетичного зовнішнього вигляду. Вам не потрібно надавати свої інструменти чи обладнання, все необхідне буде доставлене майстром. У тому числі реалізується виконання вимірів, виправлення отворів та поверхонь для отримання ідеального результату.

У послуги з монтажу може бути включено таке:

  • зняття старого полотна та коробки;
  • акуратне складання нової рами та її монтаж у проріз;
  • усунення щілин між коробкою дверей, закріплення;
  • монтаж лиштви;
  • розміщення фурнітури: клямки, замків, прикручування ручок, навішування петель.

Ціни на послуги з встановлення дверей у Харкові вказані у прайсі, також можуть бути виконані будь-які додаткові роботи. У тому числі ми впораємося зі зменшенням або розширенням отвору, підгонкою доборів.

Додаткові послуги та рекомендації

Іноді потрібне підпилювання дверного полотна, але за таких дій втрачається гарантія від виробника. Популярні послуги з формування аркового отвору для розташування арки, підгонка лиштви, монтаж порогів. Фахівці від компанії Fidelit-Stroy встановлять двері будь-якого типу: вхідні, міжкімнатні, розстібні, подвійні, відкатні та таке інше. Всі варіанти відрізняються за технологією та необхідною фурнітурою.

Полотно вимагає закріплення, воно має значну вагу, тому за відсутності правильного монтажу є ризик випадання з дверного отвору. Також у ряді випадків потрібне утеплення, найчастіше це актуально для вхідних конструкцій. Це потрібно для надійного захисту від шуму та холодного повітря. Обсяг робіт розраховується індивідуально, враховуються вимоги замовника.

Зв'яжіться з нами для замовлення необхідних вам послуг, у тому числі й Монтаж електропроводки, представник компанії підбере зручний час для візиту, а майстер, що прибув на місце, оцінить стан отвору, виконає виміри та розрахунки.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи