__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн складських приміщень

Для складських приміщень важливим є планування, правильне розміщення всіх елементів, приладів, стелажних систем, підйомного обладнання, освітлення, сигнальної розмітки. Зовнішній вигляд враховується далеко не завжди, але зручність та ефективність використання простору є обов'язковою. Недорогий дизайн-проект складських приміщень готова створити компанія Fidelit-Stroy. Ми допоможемо підвищити продуктивність праці, мінімізувати ризики форс-мажорних ситуацій, такий ефект допоможе досягти формування оптимальних умов. Ми робимо з душею та уважно ставимося до всіх вимог. Коректна розстановка елементів дозволяє досягти злагодженості та чіткості процесів з навантаження та розвантаження.

Особливості розробки проектів для складських приміщень

Щоб забезпечити реалізацію всіх процесів від сортування до складування, необхідно передбачити якісне внутрішнє оформлення. Проектування включає виконання креслень, розробку візуалізації, створення місця стабільної роботи персоналу. Нерідко складську площу стабілізують під бренд компанії, працюють з метою зображення особливостей вантажів для покращення поточних процесів. Можна не тільки обрати конструкції, але й забезпечити унікальність, окрім оформлення обираються кольори стін, підйомного обладнання. Часто до концепції включають контрастні поєднання, оскільки вони полегшують орієнтацію у просторі.

Стелажі для складських приміщень

При реалізації проектів дизайнер працює над оформленням всіх основних складових та особливостей. Основними приміщеннями категорії завжди є стелажні системи. Замовити дизайн-проект складу в Харкові важливо заради правильного підбору меблів та систем. Важлива надійність і довговічність, тому використовується метал, індивідуальний вибір дозволяє повноцінно використовувати весь простір.

Освітлення приміщень

Індивідуальний підхід дозволяє врахувати розміри, форму приміщень, наявність природного джерела світла. Без хорошого освітлення спостерігатиметься швидка стомлюваність. Натомість, Дизайн спальні передбачає більш приглушенні світлові рішення. Значення мають кольори стелі, стін, правильне поєднання забезпечує продуктивність та безпеку.

Використовуються такі варіанти покращення освітлення:

 • створюється сигнальна розмітка;
 • у верхній частині стін застосовується емаль, що відбиває світло;
 • при фарбуванні обладнання в тон стелі зменшується його візуальна масивність;
 • середню область стіни рекомендується пофарбувати емаллю із помірним світловідбиттям;
 • обладнання для навантаження виділяється за рахунок кольору;
 • дизайнер враховує колірні відмінності тари та обладнання.

Колірні рішення

При розробці дизайну складу враховується безпека та комфорт співробітників, найчастіше усередині застосовується універсальний варіант. Дизайнерське оформлення інтер'єру складу дозволяє створити найкращі умови та безпеки діяльності. Контрастні елементи або обладнання забезпечують привернення уваги, інші стелажі найчастіше фарбують з урахуванням декору стін. При цьому легко помилитися, дизайнер компанії Fidelit-Stroy підбере відтінки, що поєднуються, цей момент позначиться на показниках продуктивності праці. Усі кольори діють по-своєму.

Розташування сигнальної розмітки

У створенні розмітки креативність не завжди допустима, ми передбачимо потребу розміщення спеціальних позначок за допомогою контрастних кольорів. Для створення безпеки враховуються особливості об'єкту та оформлення приміщень. У тому числі нанесення виконується на обладнання, техніку, огорожі, стіни. Метою є повідомлення про небезпеку, одночасно пересуватися у просторі стає простіше, що знижує можливість отримання травми. У тому числі відзначаються зони для переміщення та стоянки техніки.

Індивідуальний дизайн складських приміщень

Розробка дизайну складського приміщення під ключ – складне завдання, при виконанні якого потрібно спиратися не лише на переваги, але й на стандарти. Важливо забезпечити безпеку, зносостійкість, відповідність приміщенням, режиму роботи, типу вантажів та іншим факторам. Саме тому проекти завжди є індивідуальними та враховують багато чого: товарообіг, відповідні стелажні системи, специфіку. Фахівець займається аналізом отриманих даних, розрахунками, мету роботи у створенні можливості для повноцінної роботи та отримання прибутку.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з оснащення та облаштування складських приміщень будь-якого типу. Планування реалізується досвідченими дизайнерами, які виконуватимуть розрахунки за стандартними схемами, з урахуванням усіх норм. Такий підхід виключає ймовірність невідповідності та подальших проблем у разі перевірки. Надається повний спектр послуг для формування якісної та ефективної роботи складу, також ми завжди готові проконсультувати за типами стелажів та техніки.

Переваги співпраці з компанією Fidelit-Stroy

Наші фахівці готові виконати дизайн-проект вашого складу в індивідуальному порядку, забезпечивши його привабливий вигляд та зручність використання.

Серед сильних якостей компанії:

 • виконання проектів у обумовлені терміни;
 • знайдемо рішення будь-яких задач;
 • формування повного пакета документів: візуалізація, креслення, кошториси, послідовність робіт тощо;
 • можливість змін під час погодження;
 • опрацювання всіх необхідних компонентів: опалення, вентиляція, електропроводка і так далі.

Для консультації або замовлення послуг, зв'яжіться з нашим спеціалістом.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи