__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Радянські планування найчастіше були малогабаритними, що робиться з метою економії простору, причому сучасні власники нерухомості нерідко стикаються зі складнощами в розставлянні меблів, необхідних приладів. Панельне житло будували з урахуванням планів п'ятирічки, тож розміри квартир залишалися скромними. Дизайн інтер'єру в хрущовках недорого коштує та дозволяє реалізувати концепцію, яка буде розроблена з урахуванням вимог замовників. В цьому випадку реалізація не приведе до значних складнощів, адже розстановка меблів вже виконана, є готові схеми, креслення, комплекс робіт, які потрібні. Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити дизайн-проект малогабаритних хрущовок у Харкові, ми робимо з душею, практикуємо індивідуальний підхід, завжди спираємось на вимоги до безпеки та стандарти.

Особливості планувань хрущовок

Зовнішній вигляд хрущовок залишає бажати кращого, але креативність підходу та об'єднання простору дозволяють досягти затишку в будь-якому приміщенні, у тому числі за його скромних габаритів. Потрібне залучення дизайнера для вибору стилю, відтінків, розміщення елементів та меблів. В основному для житла характерне таке:

 • висота стель невелика, 2,5-2,7 м, найчастіше найбільший варіант зустрічається у будовах блокового типу. Це обмежує можливості застосування багаторівневих та натяжних стель;
 • при проектуванні доводиться враховувати значну обмеженість кухонь, зазвичай їх габарити трохи більше ніж 6 квадратів. Замовити сучасний дизайн у хрущовці варто для грамотного розподілу простору, розташувати велику побутову техніку та створити комфортну обідню зону дуже складно;
 • розміри спалень також невеликі – приблизно по 7 квадратів, тут також потрібно докласти зусиль, щоб забезпечити все необхідне та залишити комфорт пересування;
 • для збільшення простору нерідко використовується приєднання балкона або об'єднання приміщень, оскільки у тісноті дуже складно відчувати повноцінний комфорт.

Ціна дизайну інтер'єру в суміжній хрущовці розраховуватиметься індивідуально, у тому числі потрібно розуміти габарити та кількість приміщень, поглибленість опрацювання. Найзручніше розподіляти простір у квартирах з торцевим розташуванням, вони комфортні і найпростіше коригуються. У тому числі велике приміщення можна поділити на два окремі.

Зонування при складанні проекту хрущовок

Навіть звичайнісінька кімната потребує ретельного планування, крім місця для сну багато хто хоче бачити невеликий кабінет, зону для відпочинку або вільний простір. Дизайнер компанії Fidelit-Stroy виконує зонування для виділення певної частини кімнати, в тому числі це робиться внаслідок кольорів, візерунка, текстур. Вважаєте, що Дизайн кінотеатру в домі неможливий, але в хрущовці можна влаштувати проектор на стіну - тож завжди можна влаштувати кіносеанс. При необхідності виконується оздоблення кута або стіни, а при достатніх габаритах допускається будівництво перегородок.

Широко використовуються такі варіанти:

 • ширми, екрани. Виконуються з різних матеріалів, поділяються на складні та нескладні;
 • фіранки та штори. Підходять для спалень та віталень, вони візуально обмежують потрібні зони, але зберігають легкість інтер'єру;
 • гіпсокартон. Матеріал доступний за ціною і дозволяє створити суцільні та фігурні конструкції, можливе фарбування або поклейка шпалер;
 • шафи чи стелажі. Бюджетний дизайн проект у кутовій хрущовці може включати просте коригування з використанням меблів;
 • подіуми. Добре виглядають при організації зони для сну, також може бути виділена робоча або обідня зона, але варто враховувати висоту стелі.

 

Фахівці від компанії Fidelit-Stroy покращують будь-яке планування, виконуються точні виміри та уважні розрахунки. Це дозволяє досягти вміщення всього необхідного із збереженням ергономіки та комфорту. Ми працюємо з усіма видами приміщень, складаючи креслення, виконуючи візуалізацію, вибираючи меблі, матеріали, техніку. Звернення до фахівців дозволить отримати комфортний та красивий інтер'єр хрущовки або Дизайн чешки, виключити помилки при виборі стилю та передбачити усі нюанси. Дизайнер компанії готовий запропонувати найкращі ідеї та забезпечити все для їх втілення.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відео-огляди дизайну хрущовки

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди дизайну та ремонту, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом квартир.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи