__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Для створення ідеального простору потрібна оптимізація, правильне розміщення меблів, приладів, професійний підбір матеріалів. Все це вимагає часу та професійних знань, дизайн інтер'єру котеджів та будинків у Харкові готова виконати компанія Fidelit-Stroy. Унікальність та креативність можна проявити лише за індивідуального підходу із залученням дизайнера, з розробкою креслень, малюнків, рендерів інтер'єру, ЗD моделей та інших схем візуалізації планувань. Ми пропонуємо рішення, що відповідає особливостям будови, побажанням та звичкам замовників.

Втілення сучасних тенденцій

Замовити бюджетний дизайн інтер'єру заміського будинку варто всім, хто хоче отримати якісний ремонт, що втілює обраний стильовий напрямок, функціональний та комфортний для всіх мешканців. Ми робимо з душею, тому розробка реалізується комплексно та ретельно, у тому числі забезпечується відповідність сучасним тенденціям. Це важливо з урахуванням ритму життя, щоб унеможливити застарілий вигляд і продовжити привабливість оформлення на тривалий час. Спочатку буде уточнено всі вимоги, складено загальну концепцію, перевірено розміри приміщень і лише потім дизайнер представить свої ідеї до схвалення.

Основні правила грамотно виконаного інтер'єру

Є багато способів досягти зорового розширення простору, зонування, забезпечення сучасного зовнішнього вигляду тощо.

У тому числі фахівці спираються на таке:

 1. Створення простору та світла. Багатьом замовникам подобається зовнішній вигляд просторих приміщень. Забезпечити такий ефект можна у разі світлих стін, стелі та контрастною або темною підлогою. Також вигідно виглядають рішення із дзеркалами, глянцем, виключення об'ємного текстилю, штор.
 2. Відкритість планувань. Елітний дизайн інтер'єру котеджу часто передбачає створення мінімальної кількості перегородок, так вдається домогтися багатофункціональності та сформувати простір з якісним освітленням. У тому числі добре виглядає кілька рівнів: центральні люстри, лінійні, точкові світильники. Зони немов перетікають одна в одну, наприклад, в спальні знаходиться кабінет, а кухня з'єднується з вітальнею або їдальнею.
 3. Індивідуальні рішення з урахуванням звичок. Окремі кухні для тих, хто любить готувати актуальні. Реалізація завжди виконується під замовника, можна поєднати їдальню з вітальнею, кухню відокремити. Також можна об'єднати бібліотеку, спальню та Дизайн кабінетів. Ми допоможемо знайти місце під бібліотеку, галерею, вбиральню, у просторих котеджах та будинках часто присутні вільні коридори, їх можна вигідно використати.

Дизайн вітальні

Вартість дизайну інтер'єру приватного котеджу розраховується індивідуально, ми пропонуємо найкращі ідеї для збереження простору та створення затишку. Забезпечується комфорт розміщення всіх членів сім'ї. Стиль зазвичай зображує характер господарів, ми дамо всі можливості для відтворення переваг, обмежень декору немає. Зазвичай підбираються спокійні, зручні меблі та яскраві акценти, які просто замінити. 

Дизайн їдальні

Проектування виконується як окремого приміщення, так і у разі об'єднання. Продумується колірна гама, оскільки вона вплине на апетит, у тому числі актуальні коричневі та червоні відтінки. Також чудово виглядають вкраплення зеленого, помаранчевого, пастельні нейтральні відтінки або чорний глянець. Фіолетовий, сірий або синій навпаки перешкоджатимуть надмірному апетиту, у будь-якому випадку приміщення стає центром композиції інтер'єру.

Оформлення кухні

Ціна бюджетного дизайну інтер'єру дачного будинку обов'язково включає кухонне приміщення. Складність полягає у потребі термостійкої та стійкої до вологи обробки, оснащення технікою, розподілу місця для досягнення функціональності. Ми працюємо у всіх стильових напрямках, забезпечуючи місткість, відповідність звичкам замовників.

Інтер'єр спалень та дитячих

Ці зони приховані від сторонніх очей, але потребують максимального затишку. Нерідко в рішення входять вбудовані меблі, вбиральні. Так вдається зберегти візуальну легкість простору, розмістити все необхідне та зберегти зручність пересування. Може бути виділено місце для іграшок дитини, постільного, одягу, розташування невеликого столу, стільниці або повноцінного робочого місця.

Усі етапи проектування для приватних будинків та котеджів

Компанія Fidelit-Stroy також розробить варіанти декору для коридорів, санвузлів, ванних кімнат, додаткових приміщень. Ми виконуємо повний комплекс послуг та надаємо потрібний набір документів, що включає кошториси, малюнки, візуалізацію, списки матеріалів та інші незамінні папери. Це дозволяє легко оцінити загальний вигляд приміщень і виконати послідовний ремонт.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи