__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Гольф-клуб – це не лише ландшафт рівня люкс, елітний парк з якісним газоном та міцним покривом, але ще й простір для відпочинку, приємного проведення часу. У хорошому закладі завжди цікаво зустрітися з друзями у неформальній обстановці, чудово провести час за захопливою грою та відпочити від робочих справ та суєти.

Гарні ландшафти повинні доповнюватися приміщеннями для відвідувачів, при цьому дизайн для професійного гольф-клубу має відповідати високим вимогам. Грі найчастіше віддають перевагу забезпечені люди, тому всі кімнати і навіть газонне покриття повинні бути ідеальними.

Сучасні гольф-клуби реалізують за унікальною концепцією, найчастіше їх розміщують за межею міста, де можна бути ближче до природи. Розробка дозволяє включити будь-які доповнення, наприклад бібліотеку, бар, ресторан, терасу, камінний зал і так далі.

Які приміщення мають бути присутніми в гольф-клубі?

Найважливішою частиною закладів є різноманітні поля з відповідною поверхнею, гарними видами та креативним виконанням. При цьому проектування приміщень також потрібне. Для клубу потрібне таке:

 • зона відпочинку відвідувачів;
 • територія адміністрації;
 • туалетні кімнати.

Ціна стильного дизайну гольф-клубу від компанії Fidelit-Stroy залишається досить не високою. Ми рекомендуємо вкластися в проектування та отримати приміщення та територію, яка допоможе заробити та залучити відвідувачів. Адміністративна зона буде унікальною, також важливо врахувати потрібні розміри приміщення. Передбачається вибір та оплата оренди інвентарю для гри, надання рекомендацій, інструкцій, за бажанням має бути можливість скористатися послугами тренера. Підхід до організації області для відпочинку передбачає формування ноток витонченості, фахівець подбає про розміщення елементів декору, меблів. Обов'язково наявність роздягальні, за бажанням замовника можна розташувати кавові або вендингові автомати, такий підхід дозволяє збільшити дохід.

Індивідуальні рішення

Дизайнер компанії Fidelit-Stroy запропонує чимало цікавих ідей, команда постійно займається проектуванням, у тому числі працюємо над оформленням гольф-клубів. Основним завданням наших фахівців з архітектури та дизайну є вигідне піднесення задуму замовника, генерація та реалізація вдалих планувань, що повністю відповідають поставленому завданню. У діалозі із замовником та шляхом творчого підходу народжуються найуспішніші рішення. Ми робимо з душею, виконуємо креслення на основі точних вимірів, підбираємо матеріали, освітлення, меблі та інші складові для забезпечення пристойного зовнішнього вигляду та максимального рівня комфорту.

Оформлення вхідної зони гольф-клубу

Простір досить специфічний і вимагає створення привабливості газонного покриття, на можливості впливає рельєф місцевості. Ексклюзивний дизайн гольф-клубу недорого може включати оформлення зовнішнього вигляду будівлі та її наповнення. Можлива стилізація під органічно поєднаний із краєвидом старовинний замок або будову у напрямку модерну. Ми готові втілити різні прагнення. Чудово виглядають великі засклені зони або панорамні елементи, що дозволяють стежити за ситуацією на полі.

Територія для відпочинку

Вартість дизайну міні гольф-клубу залежить від багатьох факторів, зокрема вимог до унікальності, розмірів території, рівня деталізації проекту. Потрібно оформити лобі та кімнати для відпочинку, душові, сауну, роздягальні, місце розташування інвентарю, нерідко додають масажний кабінет. Дизайнер компанії Fidelit-Stroy запропонує авторське оформлення приміщень та знайде індивідуальні варіанти декору у будь-якому стилі. Ми працюємо у всіх напрямках, від класики до модерну. Професійна розробка стилістики та розподілу кожного сантиметра простору дозволяє врахувати всі нюанси та отримати місце з особливою атмосферою. У гольф-клубі всі відвідувачі повинні відзначати не лише комфорт, а й власну причетність до категорії обраних.

Повний комплекс послуг з проектування гольф-клубів

За час діяльності компанії ми встигли здати чимало успішних проектів, досягти естетики, функціональності, отримання віддачі від відвідувачів. Досягти успіху можна тільки при професійному проектуванні. Спочатку виконується уточнення всіх деталей, перевірка стану будівлі, креслень, інших особливостей. Тільки після отримання всіх даних та формування плану буде запропоновано актуальні варіанти. Затверджена концепція повноцінно опрацьовується, надається візуалізація, список матеріалів, меблів, доповнень, креслення.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи