__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Паркування та зберігання автомобіля найчастіше відбувається в гаражі, якщо приміщення є частиною будинку, багато власників прагнуть покращити його зовнішній вигляд. Бюджетний дизайн проект гаража у приватному будинку готова виконати компанія Fidelit-Stroy. Унікальна концепція дозволяє вдало реалізувати навіть найскладніші задуми, ми робимо з душею та забезпечуємо поєднання функціональності, креативності та корисності площі.

Професійне проектування гаража дозволяє отримати не тільки досить зручне та затишне місце для зберігання авто, виконується розміщення потрібних приладів, речей. Може бути додана комора для розташування будівельних інструментів, спортивного інвентарю, туристичного спорядження, аксесуарів, що використовуються сезонно. Правильний підхід до організації простору забезпечує його функціональність, замість хаотичного складу ви отримаєте стильне приміщення.

Особливості складання проекту для гаража

Наш дизайнер допоможе досягти унікальності, вибрати освітлення, відтінки, врахувати розміри і таке інше. Вкладення у проект забезпечить раціональність розподілу наявного простору. Дизайн-проект двоповерхового гаража в будинку під Харковом виключає стереотипність, нудність та непривабливість. Співпрацюючи з нами, ви зрозумієте, наскільки привабливим і зручним може бути приміщення, при розробці враховується ергономіка, корисність, формується простота підтримки охайності.

Популярні стильові рішення

Для гаражів відмінно підходить індастріал або лофт, обидва напрямки можуть бути використані нашими дизайнерами. Інтер'єри легко зробити зручними, що дуже важливо під час роботи над проектуванням гаража.

Ціна дизайну гаража, прибудованого до будинку, буде досить лояльною, якщо вибрати лофт, оскільки для нього властиві нотки хаосу, розслабленість. Залучення спеціаліста забезпечує відмінну систематизацію, навіть без ідеального порядку вигляд буде чудовим. Використовуються цегляні кладки, бетон, холодні тони та прості форми.

Індастріал схожий з напрямком, але відрізняється деякою футуристичністю, він якісно вписується в майстерні і може доповнюватися елементами творчості. Також використовуються зістарені труби, тому забезпечується деяка таємничість, формується ефект альтернативної реальності.

Індивідуальне проектування гаражів

Сучасний дизайн гаража окремо від будинку також популярний, обирайте стиль, розкажіть про ваші уподобання, а ми створимо готове рішення. Ми робимо з душею, тому намагаємося досягти повної відповідності очікуванням замовників. До проекту входить чималий перелік робіт:

 • візуалізація;
 • створення креслень;
 • вибір матеріалів, прорахунок їхньої кількості;
 • формування пакета документів по всіх вузлах, перепланування;
 • вибір кольорів, текстур, меблів (системи зберігання та інше).

Для досягнення високої точності забезпечується виконання вимірювань, детальні розрахунки, такий самий підхід ми використовуємо при створенні Дизайн готелів.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи