__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн екстер'єру будинків та котеджів

Будівництво на ділянці далеко не завжди виходить збалансованою, привабливою, симетричною з погляду пропорцій, унікальність будівель є рідкістю. Дизайн сучасного екстер'єру приватного будинку необхідний, якщо ви хочете отримати справді гарну будівлю, що відповідає очікуванням по зовнішньому вигляду, розміщенню елементів, повноцінно заповнити наявний простір та Дизайн фасаду будинків та котеджів є невід'ємною частиною всього процесу. Стилістика заміської нерухомості різноманітна та включає ультрамодні сучасні тенденції та класичні традиційні будівлі, компанія Fidelit-Stroy працює з усіма стильовими напрямками та пропонує послуги досвідченого спеціаліста з дизайну. Ми робимо із душею, забезпечуючи повноцінну розробку задуму замовника або пропонуємо свої варіанти. Все залежить від переваг та вимог замовника.

Класичні екстер'єри

Планування частково залежить від території ділянки, оскільки розставлення вимагає розташування всього необхідного та збереження достатньої кількості простору. Для класики характерно таке:

 • відкриті лінії терас;
 • вазони для квітів, пілястри у вигляді амфор, вуличні ліхтарі;
 • колони різного типу, що надають аристократичного шарму, часто використовується кругла форма;
 • бажано доповнення відповідної стилю територією, наприклад, багато хто створює французький парк;
 • кольори підбираються обережно, має попит теракотовий, кремовий, світлі тони;
 • привабливості додають арочні дахи, мармур та інші елементи розкоші.

Ціна дизайну екстер'єру дачних котеджів залежить від низки параметрів, подробиці можна дізнатись у фахівців компанії Fidelit-Stroy. Не завжди необхідно дотримуватися строгості стилю, часто класика розбавляється нотками сучасності, наприклад, можна додати тонованого скла або чорних віконних рам.

Дизайн котеджу під дворянську садибу

У таких проектах більше уваги приділяється створенню парадного ґанку, дотриманню симетрії. Відмінно вписуються двосхилі дахи, віконні рами з білим забарвленням, ошатні карнизи та лиштва. Проектування дозволяє реалізувати різні задуми, зокрема домогтися подібності з дворянської російської садибою. Останнім часом популярне поєднання добротності та аристократизму, нерідко замовники віддають перевагу класичній привабливості колон.

Можливий ухил у бік модерну, такі проекти отримують складні прикраси – статуї, барельєфи, колони, оригінальності можна додати за рахунок фантазійного кування, розташованого в області балконів, арочних віконних отворів. Суворого обмеження розмірів практично немає, можна досягти більш сучасного вигляду або зробити будинок таким, ніби воно стоїть тут вже давно, в тому числі внаслідок елегантної патини. Вона виявить декор та забезпечить виразність.

Декор для сучасних фасадів

Концепція також дає змогу виявити креативність, у тому числі враховується оточення будови, підбирається форма. При такому підході актуальні природні відтінки, у тому числі можна домогтися поєднання з лісовим ландшафтом або оформленим на території садом.

У сучасних будинках є великий простір для фантазії, дизайнери компанії Fidelit-Stroy пропонують найкращі рішення, враховують переваги замовників, бюджет, необхідне наповнення будівель.

Доречними будуть наступні доповнення:

 • велика кількість скління;
 • сучасні покриття, зокрема бетон, камінь;
 • ефектні рейкові навіси;
 • Дизайн сауни/бані;
 • тераси для відпочинку на свіжому повітрі та багато іншого.

Будинки робляться зручними для власників, а не просто привабливими, при виборі на користь великих вікон, всередині будівлі буде багато сонячного світла, що позитивно позначиться на самопочутті мешканців.

Будинки в італійському стилі

Напрямок має особливу чарівність і дозволяє отримати невеликий шматочок Італії. Дизайн будинків та котеджів може складатись із невеликих будиночків, важливою є доглянутість, правильний вибір відтінків. Дизайнер готовий запропонувати бежеві, світлі, коричневі тони, виділити місце для красивої парадної зони, ослонів з дерева або шезлонгів. Для таких проектів властивий максимальний комфорт, простір. Ефектність можна додати оригінальними арками, парадною групою, розкішно оформленим балконом, колонами перекриття. Дизайн екстер'єру будинків та котеджів у Харкові в італійському стилі допоможе створити атмосферу Середземномор'я.

Повний перелік робіт зі створення екстер'єру котеджів та будинків

Залучення дизайнера компанії актуальне як для невеликих будівель, так і для великих будівель у два або більше рівнів. Тільки досвідчений фахівець зможе підібрати відповідне зовнішнє освітлення, правильно вибрати матеріали, передбачити їх необхідну кількість.

Також підбираються меблі для оснащення балконів, терас, облицювальний матеріал на кожну частину будівлі. Враховуються особливості клімату та навколишнього ландшафту, стиль. Популярністю користується натуральний камінь, масив дерева, мінеральне тинькування, вінтажна цегла, граніт, мармурова плитка.

Замовити дизайн екстер'єру будинків та котеджів варто з метою отримання документів для реалізації задумів будь-якої складності. Робота спеціаліста забезпечує гарантію гідного вигляду, без небезпеки будівлі, оскільки враховуються всі елементи та покриття, що надають навантаження на фундамент. Надається об'ємна візуалізація, кошториси та повний перелік креслень.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи