__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн квартири в новобудові

У новобудові є свої плюси та мінуси, зазвичай на власника чекають голі стіни, тому потрібно починати з нуля, вибираючи планування та підбираючи бажаний зовнішній вигляд. Від отримання нової квартири до формування зручного затишного приміщення з грамотною організацією простору, розстановкою обладнання, хорошим освітленням, пройде чимало часу. Набагато краще, коли реалізація виконується за готовим планом, тільки так можлива оптимізація, правильне зонування, відповідність меблів та розмірів приміщень. Замовити дизайн квартири в новобудові в Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми пропонуємо ідеї щодо розширення простору, передбачимо комфорт для всіх членів сім'ї та відмінний зовнішній вигляд кімнат.

Чому важливо залучити дизайнера?

Проектування простору дозволяє продумати всі елементи інтер'єру, що позначиться не лише на зовнішньому вигляді, але й на комфорті відпочинку, діяльності, переміщення та переживання загалом. Навіть бюджетний дизайн інтер'єру у новій квартирі дозволить створити певну концепцію, розставити обладнання, меблі, продумати всі деталі та отримати візуалізацію.

Професійний підхід забезпечує наступне:

 • ідеальне поєднання кольорів;
 • ретельний вибір приладів та меблів;
 • грамотне зонування;
 • отримання документів, якими можуть працювати фахівці;
 • креативність та втілення обраного замовником стилю;
 • розробку всіх документів та детальних креслень.

Виключаються помилки, а сам ремонт проходить гладко і без накладок за часом, розташуванням проводки, утеплення, трубопроводу та інших складових.

Дизайн для квартир без фінішного покриття

Більшість покупців нової нерухомості воліє відмовитися від пропозицій забудовника зробити фінішне оздоблення, оскільки так ціна буде нижчою і не завжди можна отримати бажаний і якісний результат. Та й не кожен забудовник може запропонувати цю послугу. Також залишається можливість виконати ремонт під свої потреби та смакові уподобання. У цьому випадку дизайнер необхідний, робота виконується з нуля, тому потрібно вирішити організаційні, технічні, естетичні питання.

Для успішного вирішення ми пропонуємо зупинитись на наступних моментах:

 • дизайн квартири в новобудові недорого включає розробку загальної концепції, що дозволяє перенести на папір бачення основних приміщень. Іноді для мокрих зон простір збільшується, не рідше він скорочується, щоб заощадити місце зі збереженням функціональності та ергономічності;
 • формування повноцінного проекту з урахуванням розташування всіх конструкцій опорного типу, кордонів із шахтами, колон. Не можна чіпати деякі стіни, оскільки є можливість приведення всієї будівлі в аварійний режим;
 • спеціаліст компанії обов'язково продумає потребу у розведенні інженерних комунікацій. Потрібно враховувати опалення, електроенергетичні лінії, сантехніку, кондиціонування та вентиляцію.

Вартість дизайн-проекту для квартири в новобудові залежатиме від рівня креативності, необхідних документів, розмірів квартири та інших тонкощів. Ми робимо з душею та виконуємо поставлені завдання з урахуванням стандартів, навичок, вимог замовників. Тільки після продумування всіх нюансів, узгодження деталей ми приступимо до створення дизайн-проекту. Він включатиме складання плану на всі приміщення, підбір варіанту, який підійде замовникам, формування ескізу. Виконується розстановка меблів, колірне оформлення, складання візуалізації та всього необхідного пакета документів.

Дизайн-проект квартир різного типу

Компанія Fidelit-Stroy працює з приміщеннями будь-якого метражу, форми, у тому числі у два рівні зі скромними габаритами, відсутністю стін, невеликою територією. Будь-яке житло стане комфортним, якщо залучити професіоналів та скласти гарний план. Популярні в новобудовах студії, вони можуть бути невеликими, але шляхом розподілу місця між усіма основними зонами вдається досягти комфорту.

Для таких проектів простір залишається єдиним, тільки туалет та ванна відокремлюються. На інших квадратних метрах зони для роботи, приготування, відпочинку, обіду відокремлюються меблями, текстурами та колірними рішеннями. Всі об'єкти вимагають індивідуального підходу, оскільки відрізняються за розведенням комунікацій, габаритами, конструкціями, що несуть. Наші професіонали запропонують різні варіанти, підберуть ідеальні рішення, після чого їхнє втілення в життя буде максимально простим.

Проектування для квартир з оздобленням

Сучасний дизайн квартир у новобудові часто потрібний навіть у випадку, якщо ремонт вже виконаний. Підготовлені приміщення не завжди влаштовують, кожен хазяїн намагається виконати адаптацію під себе. Робота практично аналогічна, але може спиратися на готові плани розведення комунікацій. Найчастіше потрібні візуалізація, план зверху, 3D-проект, що дозволяє досягти бажаного ефекту та оцінити результати змін відразу.

Наші фахівці враховують низку тонкощів проектування в новобудовах:

 • виконуються візуальні зміни з допомогою поєднання темних, світлих, соковитих тонів. Враховується розмір приміщень;
 • вибір стилю з урахуванням характеру та особливостей замовників. Наприклад, чоловікам добре підходить мінімалізм, а жінки більше цінують наповненість, ергономічність, місткість та відсутність громіздкості;
 • можливість перепланування. Приміщення можуть об'єднуватись, також часто потрібні додаткові перегородки.

Залучення нашої компанії забезпечує надійність, високу якість усіх етапів формування проектів.

Зазвичай, в сучасних новобудовах перший поверх віддається під коммерційну діяльність. Якщо Ви маєте ідею власного бізнесу та бажане приміщення, наша компания може такаж розробити для Вас Дизайн магазину або дизайн приміщення під різні види послуг.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відео-огляди дизайну в новобудові

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди дизайну та ремонту, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом квартир в новобудові.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи