__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт 2-х рівневих квартир

Нещодавно дворівнева квартира була недосяжною мрією для більшості наших співвітчизників. Сьогодні так само багато людей хотіли б їх придбати, але їх зупиняє потреба замовити ремонт дворівневої квартири під ключ. Не всі компанії, що виконують ремонтні роботи, беруться за такі замовлення, особливо якщо йдеться про ремонт в невеликій за площею квартирі.

Особливості ремонту у дворівневих квартирах

Найчастіше власники таких квартир часто роблять помилку, що полягає у неправильному розподілі зон. Це пов'язано з незнанням правил та принципів зонування дворівневих квартир переважною більшістю людей.

Ми виконуємо дизайн-проекти та проводимо ремонтні роботи у квартирах наступних типів:

 • У новобудовах, в яких планування житла з самого початку передбачає 2 поверхи.
 • Об'єднані, тобто поєднані із куплених двох квартир на різних поверхах.

Через необхідність виконання перепланування в об'єднаних квартирах чи зведення міжкімнатних перегородок у новобудовах терміни та ціна ремонту дворівневої квартири у Харкові збільшуються. 

Ремонт 2-кімнатних квартир відрізняється тим, що на вартість виконуваних ремонтних робіт у дворівневих квартирах впливає необхідність спорудження сходів.

Певні складнощі створює необхідність узгодження деяких робіт у контролюючих органах. Але наші працівники вирішать всі ці питання та роблять ремонт у маленьких дворівневих квартирах наших замовників.

Що необхідно врахувати під час ремонту дворівневої квартири

Архітектурні особливості дворівневих квартир надають масу можливостей щодо втілення будь-яких практичних побажань замовника. При оформленні невеликих квартир, площа яких менша за 50 кв.м., значну частину простору займуть сходи. Їх конструкція залежить не лише від бажання, а й від складу сім'ї замовника. Наприклад, якщо в цій квартирі житимуть люди похилого віку або маленькі діти, то єдиним способом перейти з одного поверху на інший стануть маршові сходи. Виконуючи ремонт дворівневої квартири під ключ, ми рекомендуємо використовувати місце під сходами для облаштування місця зберігання речей.

Наступним важливим фактором при виконанні проекту оформлення вашої квартири стане кількість та розташування вікон. Навіть якщо вони розташовані на одній зі стін, ми пропонуємо облаштувати світлові елементи та/або фальшвікна для зонування простору та збереження природного освітлення.

Переваги співпраці з Fidelit-Stroy

Переваги, які оцінили наші замовники, що замовляли ремонт дворівневих квартир у Харкові чи області, є:

 1. У договорі, що укладається, прописані як обсяг, так і термін виконання робіт, а також відповідальності сторін.
 2. Вартість ремонтних робіт оголошується після складання кошторису та укладання договору. Вона не змінюється до кінця нашої співпраці. Ми допомагаємо вам заощадити, пропонуючи придбати будівельно-оздоблювальні матеріали за цінами нижчими, ніж у спеціалізованих магазинах.
 3. Ми не потурбоємо вас до моменту закінчення ремонту та здачі квартири. Відстежувати етапи виконання робіт замовники можуть за фото- або відеозвітами, що надаються. Також ми надаємо чеки на всі куплені нашими працівниками товари.

Зв'яжіться з нашим працівником та дізнайтесь більше про ремонт дворівневих квартир, які ми робимо з душею.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи