__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт 3-кімнатної квартири

У трикімнатній квартирі потрібно виконати чималий обсяг робіт, оскільки має бути підготовка, оздоблення більшої кількості приміщень. Компанія Fidelit-Stroy готова змінити під ваші вимоги будь-який простір, у тому числі можлива шумоізоляція, комплексний підхід, електромонтаж, фарбування та багато іншого. Вартість ремонту трикімнатної квартири в Харкові буде розрахована індивідуально з урахуванням квадратури, переліку послуг, матеріалів. Трикімнатне житло дозволяє реалізувати різні проекти, в тому числі з установкою, зносом перегородок або переплануванням іншого типу.

Послуги з ремонту трикімнатних квартир 

Недорогий косметичний ремонт 3 кімнатної квартири користується попитом, оскільки такий тип житла є найпоширеніший. Це ідеальний варіант для сімей з однією дитиною чи двома дітьми, оскільки є можливість формування особистого простору. Компанія Fidelit-Stroy пропонує виконати капітальний євроремонт трикімнатної квартири або декоративне оздоблення з урахуванням вимог замовника. Грамотний підхід дозволить отримати затишний та комфортний простір. Ми робимо з душею, втілюючи ваші мрії, ідеї, створюючи неповторний та індивідуальний дизайн.

Виконання всіх стадій ремонту

Фахівцям Fidelit-Stroy під силу бюджетний ремонт 3 кімнатної квартири з використанням добротних матеріалів, значні зміни по дизайн-проекту, оздоблення рівня люкс. Ми впораємося з будь-яким завданням, оскільки в компанії працюють досвідчені фахівці, які знають тонкощі різних ремонтних операцій. Ціни на дизайнерський ремонт трикімнатної квартири можна розрахувати з урахуванням прайсу або після відвідування нашого вимірювача.

Етапи співробітництва

Кожен замовник може розраховувати на індивідуальний підхід, але можна визначити основні стадії для трикімнатних квартир: 

 1. Позначення всіх планів та необхідних дій, створення дизайн-проекту та складання кошторису. Розробка дизайнерського проекту дозволить реалізувати усі задуми.
 2. Вибір будматеріалів. Наші майстри допоможуть у розрахунках, закупівлі, виконають доставку.
 3. Чорнові роботи. У етап входить розбір, зведення перегородок, стяжка, нанесення штукатурки, монтаж електропроводки, комунікацій та інші види підготовки.
 4. Чистове оздоблення. Фарбування, нанесення покриттів, встановлення натяжних стель, шпалер, ламінату і так далі.
 5. Завершальна обробка. Ремонт стандартної трикімнатної квартири нерідко вимагає невеликого коригування, також вивозиться сміття, можливе збирання меблів, встановлення обладнання.
 6. Передача замовнику.

Чому варто замовити ремонт у компанії Fidelit-Stroy?

Ми виконаємо ремонт будь-якого рівня складності, навіть Ремонт 4/5-кімнатних квартир, забезпечивши відповідність стандартам та вашим вимогам. Передбачено індивідуальний підхід із залученням вузьких фахівців у міру потреби. Вся робота проводиться за договором, тому якість гарантована. Підтримуються конкурентоспроможні ціни, також ми завжди дотримуємося обговорених термінів.


 

Відео-огляди ремонту 3-кімнатних квартир

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту під ключ трикімнатних квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом трикімнатних квартир.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи