__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт 2-кімнатної квартири

Оперативно та якісно виконаємо будь-який ремонт двокімнатної квартири – капітальний, косметичний, дизайнерський. У узгоджені терміни, в середньому близько 4-7 місяців, ви отримаєте оновлене та затишне житло.

Етапи ремонту

Точний склад ремонту для конкретної квартири визначається індивідуально та прописується в договорі – тут зазначаються всі етапи роботи зі строками та вартістю.

До складу ремонту зазвичай входять:

 • Демонтаж старої обробки зі стін, підлог, стель;
 • Вивіз демонтованих оздоблювальних матеріалів;
 • Заміна комунікацій – елементів систем електропостачання, водопроводу, опалення;
 • Вирівнювання поверхонь перед обробкою – ґрунтовка, шпаклювання та інші підготовчі етапи;
 • Укладання нових покриттів – оформлення стін, стель, підлог

Це основні етапи, їх порядок та обсяг визначається вимогами конкретного проекту.

Ремонт проекту

Одним із ключових моментів є вибір оздоблювальних матеріалів – від цього залежить трудомісткість роботи та її вартість. Наприклад, дизайнерський ремонт двокімнатної квартири в Харкові з використанням преміальної обробки обійдеться дорожче простого косметичного оновлення.

Добре, якщо у вас вже є готовий дизайн-проект із зазначенням матеріалів – у цьому випадку ми будемо працювати чітко за проектом, дотримуючись усіх вказівок щодо вибору матеріалів та основних принципів оформлення. Якщо проекту ще немає, ми готові взяти його на себе – вам це буде дуже зручно, т.к. всі процеси зосереджені в одному місці, і ми несемо повну відповідальність за результат.

Якщо проекту немає, та його створення не планується, матеріали доведеться обирати самостійно. За необхідності допоможемо визначитися з вибором, а також можемо взяти на себе придбання оздоблювальних матеріалів. Вам це вигідно, т.к. у нас, як у будівельників, є масштабна мережа магазинів та виробників-партнерів, у яких ми можемо закуповувати матеріали за найприємнішими цінами з великими знижками. В результаті ви отримуєте обробку за максимально вигідною ціною – а при ремонті така економія дуже актуальна.

Вартість ремонту

Формування вартості залежить від багатьох факторів – матеріалів, застосовуваних технологій, трудомісткості демонтажу, складу та масштабу підготовчих робіт, стану інженерних комунікацій тощо.

Ціна на капітальний ремонт 2 кімнатної квартири вища, ніж на косметичний, приблизно вдвічі – хоча тут теж багато залежить від особливостей об'єкту. Вартість дизайнерського ремонту взагалі не має верхнього кордону – такі проекти бувають дуже дорогими.

Назвати умовну середню вартість ремонту неможливо, її просто не існує. Для різних об'єктів ціна квадратного метра може відрізнятись у рази – тому ми ніколи не користуємося такими розмитими термінами, як «середня вартість», щоб не вводити замовників в оману. Часто роблять перепланування квартир та в двокімнатної з'являється ще одна кімната і вже треба робити Ремонт 3-кімнатних квартир.

Озвучити орієнтовну вартість простого ремонту двокімнатної квартири ми зможемо лише після того, як отримаємо основні вступні дані – вихідний стан об'єкта, побажання щодо матеріалів, приблизний склад робіт.

Всі ціни прописуються в договорі, будь-яка їх зміна обов'язково узгоджується з вами – тому ви можете не турбуватися з приводу того, що вартість бюджетного ремонту 2 кімнатної квартири «раптово» зросте на момент оплати.

Звертаючись до нас, ви отримуєте капітальний, дизайнерський чи косметичний ремонт двійки недорого – ми завжди намагаємося надати вам найвигідніші умови співпраці.

Наша компанія виконує ремонт не тільки квартир будь-якої складності, а й Ремонт пентхаусів та будинків.

Відео-огляди ремонту 2-кімнатних квартир

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту під ключ двокімнатних квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом двокімнатних квартир.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи