__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн 2-х рівневої квартири

Облаштування дворівневих квартир – складне завдання, аніж Дизайн 2-кімнатної квартири, оскільки важливо досягти зорового розширення простору, оптимізації, при цьому вмістивши все необхідне. Дизайн-проект дворівневої квартири в Харкові готова виконати компанія Fidelit-Stroy, такі об'єкти більше належать до елітної категорії житла. При цьому планування багатофункціональні, тому можуть застосовуватися для широкого кола замовників, у тому числі при просторих та порівняно невеликих приміщеннях.

Особливості дворівневих планувань

З урахуванням особливостей конструкції, що виділяють квартири на один або два поверхи, у першому випадку нерідко можна додати ярус, якщо висота стелі дозволяє. Планування складні, конструкції плануються унікальними, для чого потрібна розробка проекту дизайнером. Ціна дизайну інтер'єру дворівневої квартири залежатиме від ряду факторів, щоб уточнити деталі, зв'яжіться з нашим фахівцем. Ми робимо з душею і забезпечуємо максимальний комфорт, візуалізація дозволяє детально оцінити результат планування, а креслення – впоратися з усіма етапами реалізації концепції.

Характерні риси:

 • планування може виглядати дуже цікаво, воно значно виділяється на тлі інших варіантів, підкреслюючи оригінальність житла та статус власника;
 • ремонт пари поверхів та зведення сходів буде дорожчим, як і обслуговування, зате з'явиться більше простору;
 • варіант є актуальним для рухливих людей, які звикли до мобільності та хочуть використовувати простір максимально.

Планування інтер'єру

Вартість дизайну дворівневої квартири зі сходами підтримується на конкурентоспроможному рівні, планування дозволить виключити помилки та переплату під час реалізації задуманого. Зазвичай виділяється приватна та загальна частини, при цьому доступ нагору передбачає використання сходів. Саме тому зверху розташовується зона для сну: дитяча або спальня. Рідше нагорі мають кабінет, творчу зону, таким чином, можна домогтися усамітнення. Загальна частина об'єднує людей, у цій галузі простір розподіляється між їдальнею, бібліотекою, ігровою, їдальнею, кухнею та іншими приміщеннями. При можливості в проект включається два санітарні вузли, один з яких буде трохи меншим.

Послуги дизайну від компанії Fidelit-Stroy

Хочете отримати недорогий дизайн дворівневих квартир? Наші фахівці готові розподілити простір та виконати візуалізацію. Це дозволяє вибрати стиль, розташувати меблі, сантехніку, обладнання кухні та решту складових, залишивши місце на комфортне пересування. Обов'язково враховуються будівельні норми, стандарти ергономіки та інші тонкощі. Також у пакет документів можуть входити різні схеми, креслення, розрахунки за світловими елементами, трубопроводом, різними вузлами та іншими складовими. Наша компанія гарантує високий рівень якості послуг, індивідуальний підхід та оперативність виконання.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи