__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Навіть звичайну двійку можна зробити місткою, оптимізувавши простір і подбавши про зонування. Вартість дизайну двокімнатних квартир у Харкові повністю окупиться за рахунок точності розрахунків матеріалів, розподілу бюджету та чіткості плану ремонтних робіт. Замість звичайного простору можна отримати максимальний комфорт, виявити креативність та реалізувати концепцію будь-якої складності. Ми допоможемо досягти оптимального співвідношення якості та ціни, двійки ідеальні для пар, одиноких мешканців, молодих сімей, у будь-якому випадку професійне розміщення елементів меблів, техніки забезпечить відповідність потребам людей, що проживають на території, і перетворить квартиру на шедевр.

Особливості дизайну двояків

До початку роботи над плануванням та візуалізацією дизайнер запропонує уточнити всі основні моменти та вирішити, яким ви хочете бачити ремонт. Розробка плану, зовнішнього вигляду провадиться з урахуванням розмірів приміщень, призначення кімнат.

При розгляді необхідності перепланування враховується таке:

 • вибраний замовниками стиль;
 • розташування, форма кімнат, загальна площа квартири;
 • звичний стиль життя замовників;
 • кількість мешканців та потреба формування індивідуального простору.

Для розширення простору можуть використовуватися балкони, комори, коридор, сусідні приміщення. Простіше працювати з дизайном новобудов, оскільки там зазвичай вже створено зручну форму кімнат. Вторинне житло часто залишає бажати кращого: маленькі кухні, туалети, темні та вузькі коридори, ми знайдемо рішення, які забезпечать максимальну ефективність.

Індивідуальний підхід

Сучасний дизайн інтер'єру у двошці виконується з урахуванням усіх побажань замовників. Також враховується наявність стін, які чіпати не можна, у низці будівель вносити зміни в кухонному приміщенні заборонено. Зокрема це стосується газопроводу та інших комунікацій. Ми робимо з душею, забезпечуючи єдиний стиль простору або їхнє затишне поєднання. Для всіх приміщень створюється поєднання функціональності та комфорту. Реалізуються проекти у стилі неокласика, лофт, мінімалізм та інших напрямках. Основою сучасного дизайну залишається зовнішня привабливість, практичність та відповідність вимогам замовника. Багато уваги забирає на себе Дизайн спальні.

Повний перелік послуг з планування

Наша компанія впорається з будь-яким замовленням, у тому числі візуалізацією та технічними рішеннями. Робота потребує точності, копіткості, знання ергономіки. Багато залежить від типу планування, він враховується під час вибору стилю. Оформлення кімнат залежить від призначення та використання власниками, для спалень важливим є психотип власників, їх захоплення. При невеликих габаритах продумуються всі деталі, а строкаті орнаменти та яскраві кольори не застосовуються. Можливий вибір меблів, покриттів, зокрема відвідування магазинів для уточнення їх наявності. Ціна дизайн проекту двокімнатної квартири залежить від переліку документів, він може включати плани на розміщення меблів, сантехніки, труб, світла, проводки та інших вузлів. Може бути враховано звукоізоляцію, розташування покриттів. Розставляється вся техніка, світло, декор, аксесуари. Замовники отримують готові рішення, але до їх розробки та вибору кольорів обов'язково передбачається узгодження.

Замовлення проекту

Отримайте рішення, що відповідають нормам безпеки, стандартам, виконаним під ваші приміщення з високою точністю. Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з представником компанії, ми завжди готові обговорити деталі та винести пропозиції на ваш розгляд.

Також рекомендуємо дізнатись деталі про Дизайн 3-кімнатної квартири.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відео-огляди дизайну 2-кімнатних квартир

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди дизайну та ремонту двокімнатних квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом двокімнатних квартир.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи