__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт 1-кімнатної квартири

Житло з однією житловою кімнатою потребує ретельної розробки плану робіт, зонування, грамотного розподілу площі. Із залученням фахівців компанії Fidelit-Stroy дизайнерський ремонт однокімнатної квартири буде виконано з урахуванням усіх ваших уподобань. Комплексний підхід до виконання завдань дозволяє надати всі необхідні послуги, а досвід роботи – гарантувати високу якість та відмінний сервіс. Якщо у вас є питання, рекомендуємо зв'язатися з нашим представником. Ми впораємося із завданням будь-якої складності, підрахуємо квадратуру, виконаємо заміри, індивідуальне планування тощо.

 У чому особливості ремонту однокімнатних квартир?

Багато замовників навіть не підозрюють, наскільки зручність, зовнішній вигляд і навіть місткість об'єкта залежать від правильного планування, проекту, складеного дизайнером. Правильний підхід дозволяє змінювати приміщення до невпізнанності. Вартість ремонту 1 кімнатної квартири в Харкові так само як і Ремонт дворівневих квартир безпосередньо залежить від обраних матеріалів, наявності змін планування та інших факторів. Для вас буде складено індивідуальний кошторис з усіма розрахунками.

При ремонті в старих будівлях серед популярних рішень значиться наступне:

 • Розширення вітальні;
 • суміщення санвузла;
 • включення лоджії до загального простору;
 • з'єднання ванної та санітарного вузла;
 • знесення старих перегородок (якщо це припустимо).

 Порядок надання послуг

Компанія Fidelit-Stroy пропонує провести комплексний ремонт однушки недорого, виконати підготовку до нього або ж провести всі етапи ремонту з наступним прибиранням. Найчастіше вибирають формат «під ключ», оскільки таким чином ви отримаєте повністю готовий ремонт без необхідності постійного контролю ситуації.

Стандартна послідовність співпраці з компанією:

 1. Виклик замірника. Фахівець оцінить стан приміщень, уточнить перелік необхідних умов тощо;
 2. Формування кошторису. Складається за прайсом, дозволяє розрахувати все заздалегідь, оцінити власні можливості;
 3. Доставка всього необхідного. Ми привеземо будматеріали: плитку, шпалери, шпаклівку та інше. Підвезення виконується за необхідності;
 4. Реалізація поставлених завдань. Фахівці впораються з усіма етапами: від проекту та демонтажу старих покриттів до заміни комунікацій, підготовки, обробки поверхонь, встановлення меблів, сантехніки;
 5. Здача об'єкту. Укладання договору дозволяє не перейматися невідповідністю виконаних робіт нормам та очікуванням. Ви самі переконаєтесь у якості, оскільки всю роботу ми робимо з душею.

 Замовлення ремонту однокімнатної компанії в компанії Fidelit-Stroy

Ми завжди готові допомогти з розрахунками та відповісти на ваші запитання, у тому числі багатьом цікаві ціни на ремонт у 1-кімнатній квартирі або на Ремонт 2-кімнатної квартири. Все залежить від ваших вимог та стану приміщення. Компанія гарантує високу якість, регулярні звіти, контроль витрат матеріалів, дії за сучасними технологіями, допомогу у виборі добротних матеріалів та професіоналізм на всіх етапах співробітництва.


 

Відео-огляди ремонту 1-кімнатних квартир

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту під ключ однокімнатних квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом однокімнатних квартир.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи