__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт 4/5-кімнатної квартири

Якщо ви плануєте зробити ремонт у великій квартирі, що складається з 4 або 5 кімнат – до вибору виконавця потрібно ставитись особливо уважно, тому що робота з великою площею має свою специфіку.

Fidelit-Stroy займається ремонтом об'єктів високої складності вже понад 10 років – і ми досконало знаємо всі етапи та особливості такої роботи.

Приймаючи рішення замовити ремонт 5 кімнатної недорого у Fidelit-Stroy, ви отримаєте ідеальний результат, який виправдає всі ваші очікування. Працюємо з душею та професіоналізмом – такий підхід завжди себе виправдовує та дозволяє нам по праву пишатися кожним виконаним проектом. 

Особливості оздоблення 4/5-кімнатної квартири

Власники багатокімнатних квартир часто побоюються починати ремонт, тому що турбуються з приводу його тривалості. І це справді може стати проблемою, якщо робота ведеться маленькою бригадою із 2-3 осіб без дизайн-проекту.

Ми зацікавлені в тому, щоб ви отримали готову відремонтовану квартиру якнайшвидше – тому на таких об'єктах у нас працюють команди, які складаються з оптимальної кількості людей.

У нас на всіх об'єктах працюють вузькопрофільні фахівці, кожен з яких відповідає за свою ділянку роботи: сантехніка, електрика, опалення, Ремонт балкону та ін. .

З погляду термінів, бюджетний ремонт п'ятикімнатної квартири Харків майже не відрізняється від житла з меншою кількістю кімнат. Використання великої бригади дозволяє оптимізувати терміни та виконувати ремонт з максимальною оперативністю при бездоганній якості.

Чітке дотримання дизайн-проекту

Для того, щоб інтер'єр всієї квартири сприймався як єдине ціле, потрібна концепція, яка за оформленням та змістом пов'язує всі приміщення.

Тому ремонт великих квартир майже завжди починається із розробки дизайн-проекту, в якому вказані основні моменти – матеріали, технології, особливості оформлення всіх приміщень.

Ми виконуємо повний цикл робіт – у тому числі розробляємо проекти. Якщо у Вас є проект, розроблений чи придбаний в іншому місці – ми виконаємо роботи відповідно до нього, за потреби додамо до документу доопрацювання.

Багато виконавців, які займаються будівництвом та оздобленням, працювати з проектами не люблять – тому що документ виконує роль рамок, які необхідно брати до уваги.

Ми практикуємо принципово інший підхід, для нас наявність проекту – обов'язкова умова. Це дуже чітке ТЗ, якому точно слідуємо - в результаті ви отримуєте саме такий результат, на який розраховували.

Ціна ремонту чотирикімнатної квартири

Вартість ремонту в 4 кімнатній квартирі розраховується за квадратний метр – у цю суму входить робота та матеріали.

Якщо матеріалів у вас ще немає, і вам потрібна допомога з вибором та закупівлею – ми можемо підключитися до вирішення цього завдання. Це забезпечить додаткову вигоду, так як ми можемо придбати все необхідне за максимально вигідними цінами, що в результаті позитивно позначиться на підсумковій вартості ремонту. Ця послуга оплачується окремо, але повністю окупиться за рахунок економії, яку ви отримаєте з нашою допомогою.


 

Відео-огляди ремонту 4/5-кімнатних квартир

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту під ключ чотирикімнатних квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом п'ятикімнатних квартир.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи