__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Наша компанія працює по программі “єВідновлення

Утеплення фасадів інших будівель

Утеплення фасадів інших будівель-фото

Фасад будинку є найважливішою частиною, коли йдеться про теплоізоляцію, тому що він зазвичай має найбільшу площу поверхні.

На щастя, вже багато років особливе значення надається енергоефективності будинку, зниження споживання шляхом заміни електроприладів на інші, більш ефективні, а також спроб максимально знизити споживання енергії, необхідне для підтримки комфортної температури як в літній, так і в зимовий час. Цього можна досягти лише за допомогою ізоляції зовнішніх стін, що зменшує тепловтрати, а також знижує небажаний приплив тепла.

Метою утеплення фасаду будь-якої будівлі є економія тепла внаслідок покриття фасаду декоративним шаром із слабкою теплопровідністю. У нас ви можете замовити утеплення фасадів для комерційної нерухомості чи житлових комплексів за доступною ціною. Свою роботу ми робимо якісно з душею, а також намагаємось досягти максимально комфортних умов для проживання.

Система утеплення фасаду

Утеплення фасаду є теплоізоляційною, захисно-декоративною процедурою зовнішнього облицювання, що включає використання пінополістирольної ізоляції, скловати або мінеральної вати, а також фенольної піни, поверх якої наноситься армоване цементне, мінеральне або синтетичне оздоблення і штукатурка.

Система утеплення фасадів повинна відповідати 4 важливим характеристикам:

  • забезпечувати будівлю чудовою теплоізоляцією як влітку, так і взимку;
  • захищати фасад від дощу та вологи;
  • контролювати потік водяної пари, щоб уникнути конденсації;
  • відповідати певній акустичній ізоляції залежно від місця, де розташований будинок (від 30 до 47 дБА).

Що стосується варіанта виконання утеплення, розрізняють зовнішнє та внутрішнє утеплення. Внутрішнє утеплення – це найпростіший спосіб, який має на увазі підкладку між поверхнею стіни у вигляді теплового мосту, однак такий метод має ряд певних недоліків:

  • висока втрата тепла (до 15%);
  • створення непотрібного конденсату, що спричиняє утворення вогкості всередині приміщення;
  • відсутність накопичувального ефекту всередині приміщення;
  • неможливість укріпити на стіни елементи декору (карнизи, світильники);
  • небезпека замикання електропроводки.

Щоб стіна завжди залишалася сухою, найчастіше використовують зовнішній метод утеплення фасаду. До того ж завдяки матеріалу утеплювача можна змінити зовнішній вигляд будівлі. Для цього рекомендується замовити утеплення фасадів офісу з оздобленням під ключ, і ми надамо не лише захист від вологи та холоду, але й подаруємо зовсім інше естетичне виконання. Витрати на зовнішнє декоративне утеплення будуть значно вищими, але вони повністю окупляться. Декоративне утеплення ідеально підходить для офісів, кафе, ВНЗ.

Види утеплювачів

Утеплення фасаду виробничих приміщень здійснюється шляхом найпоширеніших видів матеріалів утеплювачів:

  1. Мінеральна вата: має добрий коефіцієнт ізоляції, хоча і не найкращий. Матеріал негорючий, добре регулює утворення конденсату, забезпечує звукоізоляцію і не піддається нападу комах або гризунів. Найчастіше забезпечує зовнішнє утеплення фасадів держустанов: шкіл, дитячих садків, лікарень та виробничих підприємств. Ціни на зовнішнє утеплення школи залежатимуть від ремонтних робіт, вартості матеріалу-утеплювача, а також обсягу робіт. Ми також можемо зайнятися утепленням фасаду садочка у Харкові та іншими ремонтно-будівельними роботами.
  2. Скловата: має властивості, аналогічні мінеральній ваті, але з нижчим ступенем звукоізоляції, оскільки зазвичай застосовується з нижчою щільністю, ніж мінеральна вата. Відмінно підходить для господарських будівель (складів, ангару, зерносховищ, овочесховищ), але в житлових приміщеннях використовується не часто. Ціна на зовнішнє утеплення складу залежить від площі приміщення.
  3. Целюлозна вата: її перевага в економічності та екологічності, але вона погано справляється з вологістю при регулюванні конденсації, а також згодом ущільнюється та має гірші протипожежні властивості, ніж мінеральна вата і скловолокно.
  4. Пінополістирол: міцний вологостійкий матеріал, який забезпечує гарний ступінь теплоізоляції, але горючий і не забезпечує хорошу звукоізоляцію через низьку щільність. Має більшу здатність до усадки, ніж мінеральна вата. Застосовується для утеплення будинків та квартир.
  5. Пінополіуретан: досить бюджетний матеріал, який має хороші характеристики вологостійкості та теплоізоляції. Керамзит – вологостійкий, негорючий та екологічно чистий матеріал, який має відмінні звукоізоляційні властивості. Їм утеплюють стелі, підлогу, а також внутрішню частину стін багатоповерхових будинків.

Залежно від типу споруди, особистих переваг та бюджету можна використовувати різні типи ізоляції, завжди дотримуючись рекомендацій, як щодо реакції матеріалів на вогонь, так і щодо необхідної акустичної ізоляції, екологічності та теплостійкості матеріалу. На нашому сайті ви знайдете каталог цін на всі види ремонтно-будівельних робіт, а досвідчені фахівці завжди будуть раді надати допомогу та відповісти на всі ваші запитання.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи