__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Види ремонту

Компанія Fidelit-Stroy пропонує широкий перелік послуг із ремонту приміщень різного типу. Ми працюємо відповідно до прайсу, ознайомитися з яким може кожен охочий. Більше того, на всі роботи ми укладаємо із замовниками договір, де вказуються всі нюанси, вартість та терміни виконання. Для багатьох наших клієнтів привабливі бюджетні види ремонту в Харкові, адже великі суми є не всіх, а оновити інтер'єр досить важливо. При цьому приміщення може отримати нові перегородки, для яких використовується гіпсокартон, а також серед затребуваних операцій вважається фарбування, стяжка, заміна покриттів підлоги та стін.

Затребувані види ремонту

Багато залежить від виду самого ремонту, оскільки підхід, що використовується, значно позначиться на ціні. Прийнято виділяти такі категорії:

 • Косметичний ремонт. Перелік робіт різний, але зазвичай не торкаються основні конструкції. Можна освіжити обробку підлоги, стін, пофарбувати радіатори, при цьому зовнішній вигляд буде свіжим та порадує замовників;
 • капітальний. Ціни на різні види ремонту приміщень є в нашому прайсі, при переробці розміщення стін, заміні комунікацій, вирівнюванні поверхонь, та інших роботах з проведенням вартість буде трохи вищою;
 • частковий. Дозволяє оновити окремі частини приміщень, наприклад, поклеїти шпалери або замінити ламінат
 • преміум. Наші спеціалісти допоможуть створити свій ексклюзивний інтер'єр. Враховуються всі переваги замовника, а також формуються рішення з урахуванням стилістики та ергономіки приміщення.

Замовлення ремонту у компанії Fidelit-Stroy

Замовити ремонт під ключ сьогодні не є проблемою. Наша компанія виконує комплексне оздоблення «під ключ» та окремо поставлені завдання, у кожному окремому випадку гарантується висока якість. Будь-який вид робіт виконується за прайсом, з урахуванням стандартів та рекомендацій, це дозволяє виключити подальші проблеми та забезпечити тривалий термін служби виконаних вузлів. Ми працюємо як з вітчизняними матеріалами за лояльними цінами та добротною якістю, так і дорогими. Значний досвід, наявність постійної команди професійних фахівців, необхідного обладнання дозволяє справлятися навіть із найскладнішими проектами.


 

Відео-огляди ремонту

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту під ключ, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи