__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт у стилі Класика

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити ремонт у стилі сучасна класика у Харкові, забезпечивши суворість, елегантність та функціональність інтер'єру. Хоча часто вибирають сучасні тенденції та мінімалізм, дизайн із традиційним оформленням зберігає масу шанувальників. Ми робимо з душею, пропонуючи чудові рішення з урахуванням стану квартири чи будинку, побажань замовника. Вартість ремонту у класичному стилі розраховується індивідуально, для чого передбачено виїзд спеціаліста з вимірів. Також він оцінить загальний стан поверхонь, дасть коректні відповіді на питання. 

Особливості ремонту житла у класичному стилі

Напрямок дозволяє проявити креатив, елегантність, при цьому створений декор збереже актуальність на тривалий час. Ми можемо залучити дизайнера до складання ескізів, формування максимальної функціональності. Готові проекти розміщені у нашому портфоліо. Ціни на ремонт квартири в класичному стилі розраховуються з урахуванням прайсу, тому гарантовано прозорість домовленостей.

Серед основних особливостей стилю можна назвати:

 • просторі приміщення, використання надлишкових деталей не практикується. Потрібна композиційна цілісність, все концентрується навколо основного об'єкта;
 • тони краще вибирати приємні для сприйняття, приглушені, ми допоможемо підібрати темну або світлу палітру. Обов'язково враховуються розміри приміщення. Матеріали можуть бути натуральними, у цьому випадку їх забарвлення та текстура дозволить уникнути однотонності;
 • обов'язково створюється якісне освітлення, ми пропонуємо підібрати центральну люстру, а також настінні елементи;
 • у вартість ремонту будинку в стилі неокласика часто входить створення елементів ліпнини, скляних або дзеркальних поверхонь.

Більш сучасним та мінімалістичним рішенням є Ремонт у стилі Лофт.

Повний перелік послуг з ремонту

Ми працюємо під ключ виконуючи всі етапи. У тому числі реалізується зняття старого покриття, вирівнювання підлоги, стін, стель. Можливе створення багаторівневих стель, нанесення штукатурки, кріплення панелей, укладання ламінату. Недорогий ремонт квартири в традиційному стилі зазвичай обмежується маленькими виправленнями недоліків і декоративною обробкою. У штаті є досвідчений сантехнік та електрик, тому для оновлення комунікацій та обладнання не потрібне залучення сторонніх майстрів. Усі роботи будуть виконані вчасно та з урахуванням вимог замовника.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи