__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт у стилі Мінімалізм

Компанія Fidelit-Stroy пропонує зробити дизайнерський ремонт квартири в стилі мінімалізм. Наше портфоліо включає чимало вже завершених проектів інтер'єрів. Залучення дизайнера та команди фахівців високого рівня дозволяє отримати ескізи, перелік необхідних документів, детальний кошторис та якісну реалізацію будь-яких задумів. Завжди є можливість виявити креатив, створити вигідне поєднання ультрасучасного стилю з лаконічністю та елегантністю.

Особливості ремонту у напрямку мінімалізм

Будь-які роботи починаються із виклику замірника, консультації представника компанії чи дизайнера. Ціна ремонту будинку в стилі мінімалізм під ключ буде надана після уточнення всіх вимог, стану приміщень, фронту робіт, вибору матеріалів, оздоблення. При візуальній простоті стиль дозволяє вносити різноманітність та дивувати багатогранністю. Декор можна наблизити до еко-стилю, скандинавського, японського та інших напрямків. Практикуються їхні химерні поєднання.

Основні риси:

 • простота фактур, матеріалів, структур, форм;
 • перевагу чіткої геометрії;
 • відмова від декору, що не має функціонального призначення;
 • гарна освітленість інтер'єрів;
 • симетрія не є обов'язковою, при формуванні приміщень практикується зонування;
 • нерідко створюються студії зі світлими поверхнями;
 • стиль відображає гармонію, врівноваженість та спокій.

Вартість ремонту в стилі мінімалізм розраховується за прайсом, вивчити який можна на сайті. Короткий і строгий стиль помилок не прощає, тому важливо передбачити всі деталі заздалегідь.

Більш цікавим у рішеннях та плануваннях є Ремонт у стилі Модерн.

 

Ми завжди робимо з душею, тому готові будь-якої миті дати корисні рекомендації та виконати всі поставлені завдання з урахуванням встановлених стандартів та норм. Замовник отримує гарантію якості, адже для цього використовується професійне обладнання, до роботи залучаються досвідчені будівельники, фахівці з електрики, сантехніки, універсальні майстри. Ремонт у стилі екомінімалізм дозволяє доповнити інтер'єр оздобленням з каменю, дерева, необробленої цегли. Не менш актуальним є скло, пластик, хромовані елементи, глянець, акрил. Якісно виконаємо Ремонт ванної кімнати та санвузла. Ми допоможемо отримати інтер'єр, який чудово виглядатиме, відповідатиме стандартам якості та повністю задовольнить побажання наших замовників.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Квартира-студія у стилі мінімалізм

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту під ключ трикімнатних квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представленому ролику ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом у стилі мінімалізм.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи