__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт ванної кімнати та санвузла

У ванній кімнаті та туалеті міститься найбільша кількість інженерних сантехнічних комунікацій. У зв'язку з цим капітальний ремонт у ванній кімнаті, туалеті чи суміщеному санвузлі – це один із найскладніших та найважливіших етапів ремонту в будинку.

Важливим є також формування зручної геометрії даних приміщень, виходячи з потреб людей, що проживають у квартирі. У новобудовах, як правило, ці кімнати здаються лише з підведенням комунікацій, залишаючи прокладання інженерних мереж на власників. У вторинному житлі найчастіше прокладанню нових сантехнічних мереж та переплануванню передує демонтаж старої сантехніки, а іноді й демонтаж сантехкабіни.

Таким чином, у замовника з'являється можливість продумати розміщення будь-якого сантехнічного обладнання, не обмежуючись пральною машиною та ванною з компактом, але й розміщувати водонагрівачі, сушарки для білизни, розставити меблі та інші сантехнічні прилади. При проведенні ремонтних робіт у ванній та санвузлі, головне визначитися це будуть окремі чи суміщене приміщення.

Ремонт у ванній кімнаті

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити бюджетний ремонт ванної кімнати або виконати індивідуальний проект під будь-які вимоги. У тому числі можлива гідроізоляція, монтаж електропроводки та багато іншого. Працювати у ванній не просто, оскільки потрібна вологостійкість, водовідведення, вентиляція, нерідко комунікації досить старі та запущені, а зміна сантехніки та труб призводить до паралізації життя господарів. Щоб розрахувати вартість ремонту ванної кімнати, можна знайти на сайті. Або скористайтесь допомогою нашого спеціаліста.

Особливості ремонту ванних кімнат

Оздоблення проводиться в невеликому просторі, всередині об'єкта присутні комунікації холодної та гарячої води, зливу, розведення для підключення пральної машини та світла. Наші фахівці виконують розробку проекту, розрахують матеріали та виконають поставлені завдання з урахуванням норм безпеки, підвищеної вологості, зовнішньої привабливості. Також працювати потрібно швидко, навіть якщо прибираються перегородки, встановлюється гідроізоляція, тому ми намагаємося впоратися оперативно та з дотриманням стандартів.

Ми робимо з душею, точна ціна на ремонт ванної кімнати у Харкові буде розрахована на підставі вимірів, необхідності заміни водопроводу, серйозності змін та інших параметрів.

Найчастіше послідовність дій така:

 1. Монтаж труб каналізації або їх заміна. Процес трудомісткий та відповідальний, тому виконується кваліфікованими фахівцями. Майстри Fidelit-Stroy перекриють водопостачання, знімуть старі конструкції та оперативно поставлять нові.
 2. Підготовка приміщення. У комплексний набір послуг включається вирівнювання поверхонь, штукатури компанії забезпечать бездоганний стан.
 3. Роботи із проводкою. Досвідчені електрики виберуть оптимальну схему з урахуванням труб з водою.
 4. Монтаж кахлю. Ремонт у ванній кімнаті недорого передбачає оздоблення плиткою, вона захистить від вологи та довго прослужить.
 5. Оздоблення стелі. Матеріали вибираються з урахуванням стійкості до пари та води, що забезпечує досить високу якість ремонту.
 6. Установка дверей, плінтусів, полиць, іншого оздоблення.

Ремонт туалетної кімнати

Компанія Fidelit-Stroy пропонує виконати бюджетний ремонт сумісного санвузла відповідно до всіх вимог замовника. Ми зводимо перегородки, оновлюємо труби каналізації, водопроводу, водовідведення, займаємося вентиляцією, демонтажем старих труб, покриттів, створенням конструкцій із різних матеріалів та іншими роботами.

Чому варто замовити обробку санвузла Fidelit-Stroy?

Наша компанія вже багато років працює у цьому напрямку, виконуючи розробку індивідуальних проектів з обробки та самі роботи з доведення об'єкта до досконалості.

Сильні сторони компанії:

 • у наявності професійні інструменти, обладнання;
 • уміння вибрати відповідні будматеріали без зайвих витрат;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • ми робимо з душею, уважно перевіряючи кожен сантиметр поверхонь та якість монтажу;
 • можливі роботи з електропроводкою;
 • оперативність діяльності без втрати рівня якості та порушення термінів, передбачених з урахуванням нормативів;
 • встановимо будь-які компакти та інсталяції та інші точки особистої гігієни.

Ціна на сучасний ремонт санвузла та Ремонт гостинної в Харкові розраховується з огляду на всі обумовлені фактори.

Актуальні послуги та ціни

Вартість косметичного ремонту санвузла формується з урахуванням прайсу. Ми виправдаємо ваші очікування та надамо бездоганне приміщення, яке повністю відповідає сучасним технологіям.

На ціноутворенні відбивається як складність робіт, також і габарити приміщення. Усі дані документуються працівниками компанії заздалегідь.

Ремонт сумісної ванної 

Багатьом цікава вартість ремонту суміщеної ванної, тому замовники часто звертаються до компаній, що пропонують відповідні послуги. Під час ремонтних робіт перегородки зазвичай прибирають для отримання додаткового простору, перепланування та формування затишку. Поєднані кімнати вимагають особливого підходу, оскільки квадратура має вмістити багато побутових функціональних зон та інженерних споруд. Підготовка має велике значення, тільки так можна розташувати всі конструкції, забезпечити вологостійкість, герметизацію, шумоізоляцію.

Нюанси ремонту при суміщенні ванної та санітарного вузла

Недорогий ремонт суміщеної ванни в Харкові можливий при правильному виборі оздоблення, будматеріалів, виконанні об'єднання, тобто комплексному ремонті. При цьому важливо грамотно використовувати весь простір, тільки в цьому випадку найчастіше вдається розташувати всю сантехніку, обладнання та приладдя. Зазвичай ремонт сумісної ванної кімнати з туалетом недорого виходить за відсутності складних робіт. При заміні комунікацій, вирівнюванні стін, формуванні дверних отворів та інших роботах вартість буде вищою.

Косметична обробка включає лише надання свіжого зовнішнього вигляду. Передбачено розташування покриттів стелі, стіни підлоги. Виключає заміну сантехніки, перенесення стін, їхню вологоізоляцію, проведення електропроводки для світильників, розеток.

Капітальне оздоблення вимагає більше матеріалів, часу та вкладень. Зазвичай включає розведення труб, заміну електропроводки, сантехніки, систем, оздоблення. Також може бути включене перепланування кімнати, у тому числі із залученням дизайнера. Залюбки виконаємо Ремонт спальні, якщо це необхідно.

Працюючи як з доступними, так і елітними матеріалами, наша компанія виконує ремонт з урахуванням індивідуальних запитів замовника. Надання повного комплексу послуг допомагає заощадити час та гарантувати підсумкову якість для кожного замовника. Ціна на ремонт маленької суміщеної ванни буде розрахована індивідуально, для чого пропонуються послуги замірника.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи