__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Капітальний ремонт

Проведення капітального ремонту квартир та приватних будинків – масштабний процес, до якого варто залучати організації з відповідним допуском та досвідом. Здійснюємо комплексні заходи, які повністю перетворять житловий простір. Уточнити вартість капітального ремонту квартир у Харкові від компанії Fidelit-Stroy можна, замовивши зворотній дзвінок або зв'язавшись із нами за контактним номером (096) 529-03-07.

Етапи капітального ремонту

Комплекс заходів складається з наступних етапів: 

 1. Проектування. Складання проекту, за яким проводитимуться роботи та закуповуватимуться матеріали. Позначаються терміни виконання та кошторис.
 2. Демонтаж оздоблення. Знімається старе облицювання зі стін, підлоги та стелі.
 3. Демонтаж комунікацій. Електропроводка, системи опалення та водопостачання, каналізація - все це вимагатиме заміни.
 4. Перепланування. При необхідності демонтуються перегородки (при цьому несучі стіни чіпати заборонено).
 5. Чорнова обробка. Підготовка та вирівнювання поверхонь перед нанесенням фінішного оздоблення. Якщо потрібно – встановлення нової стяжки підлоги.
 6. Облаштування отворів. Старі вікна та двері знімаються, на вимогу замовника облаштовуються арки або вільні отвори.
 7. Встановлення комунікацій. Монтаж нових труб, електропроводки та всіх необхідних інженерних комунікацій.
 8. Фінішне оздоблення. Облицювання всіх поверхонь відповідно до проекту та вимог замовника. Встановлення дверей та вікон.

На що впливає вартість капітального ремонту будинку

На вартість послуги впливає насамперед обсяг необхідних робіт та метраж приміщень. Також дається взнаки складність виконання заходів з перепланування, якщо вони потрібні(див. Ремонт комерційної нерухомості). Інші фактори, що впливають на кінцеву ціну – це тип та кількість матеріалів, вартість комунікаційного обладнання, послуги дизайнера.

Важливо! Перед початком ремонту складається кошторис, виходячи з бюджету, обсягу заходів та вимог клієнта. Якщо ви розглядаєте більш швидкий та дешевший варіант, наприклад, під здачу в аренду, то можете розглянути такий варіант як Косметичний ремонт.

Капітальний ремонт у Харкові

Компанія Fidelit-Stroy пропонує комплексні послуги - від складання дизайн-проекту до здачі готового об'єкта для проживання. Строго дотримуємось вимог клієнта і ніколи не виходимо за межі бюджету. Гарантуємо, що роботи будуть виконані строго вчасно.

Щоб замовити недорогий капітальний ремонт приміщень, Ремонт будинків, уточнити деталі співробітництва та отримати консультацію — зателефонуйте нам уже сьогодні.

Відео-огляди капітального ремонту

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи