__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт у стилі Лофт

Компанія Fidelit-Stroy пропонує ремонт квартири у стилі Лофт у Харкові за доступними цінами. Для реалізації поставлених завдань можливе залучення дизайнера. Він виконає огляд приміщень та допоможе проявити креатив. Напрямок зберігає високу популярність, тому за наявності достатнього вільного простору багато хто віддає перевагу саме такому дизайну. Ми готові виконати всі етапи ремонту, у тому числі чорнові та чистові роботи, портфоліо завершених проектів ви можете знайти на сайті нашої компанії. 

Особливості ремонту в стилі Лофт

Якщо ви вирішили отримати інтер'єр в індустріальному стилі, то дуже важливо продумати його доречність і максимальну функціональність. Необроблені поверхні та елементи виглядають стильно та свіжо, але при цьому вимагають затишних меблів та комфорту. Замовити ремонт офісу в стилі Лофт під ключ можуть усі охочі, а для цього потрібно лише зв'язатися з нами та скористатися послугами вимірника. Наші спеціалісти готові розробити Дизайн кафе/бару/ресторану також.

Серед особливостей напряму виділяють таке:

 • оздоблення має фабричний ухил, формує атмосферу легкості, невимушеності. Ідеальна для творчих людей, у тому числі використовується для квартир та майстерень;
 • стиль дозволяє заощадити, оскільки передбачені необроблені стіни та стелі;
 • ідеально виглядає декор Лофт у квартирах-студіях;
 • часто використовуються штукатурки, балки, цегляна кладка або її імітація.

Ми робимо з душею, тому будь-які задуми вдається втілити з досягненням максимальної відповідності очікуванням замовника. Зазвичай охоплюється весь будинок чи квартира, використовуються стандартні прийоми чи незвичайні рішення. Ціна ремонту квартири в стилі Лофт буде розрахована нашим фахівцем після проведення вимірів та складання переліку потрібних робіт.

Інтер'єри Лофт «під ключ»

Стиль Лофт порівняно молодий, але вже популярний, схожим до нього є Ремонт у стилі Мінімалізм. Якщо ви хочете отримати квартиру, кімнату, будинок, який відповідає напрямку, то ми готові в цьому допомогти. Наявність команди досвідчених будівельників, оздоблювальників, майстрів, які займаються сантехнікою, електрикою, дозволяє впоратися з усіма поставленими завданнями у комплексі. У тому числі можливий ремонт приміщень у стилі Лофт дешево, багато залежить від параметрів, стану приміщення, потреби у виконанні нової стяжки, перепланування. Гарантується висока якість роботи, що позитивно вплине на термін збереження отриманого оздоблення та його естетичність.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи