__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт освітніх закладів

Компанія Fidelit-Stroy готова виконати будь-який проект незалежно від задіяної площі, у тому числі для виконання ремонтних робіт підбираються відповідні будматеріали, оздоблення. Капітальний ремонт освітньої установи недорого виконають професіонали своєї справи, ми відповідаємо за проектування з урахуванням усіх нормативів, розподілу простору, вентиляцію, бетонування та інше. Практикується комплексний підхід під час роботи з освітніми установами, до послуг входить виконання капітального та поточного ремонту. Величезний досвід робіт у напрямі дозволяє вирішувати різні завдання щодо освітлення, безпеки, залишаючись у межах розумного бюджету. Комплексне оздоблення виконується як за значної площі, так і для невеликих кімнат.

Особливості роботи з навчальними приміщеннями

Вартість ремонту навчального закладу буде розрахована заздалегідь, наші фахівці готові прибути на об'єкт з метою проведення всіх необхідних вимірів, а також надати прайс на послуги.

До якості навчання вимоги зростають, тому простота обробки не повинна вводити в оману. Ми обов'язково враховуємо постійно мінливі потреби та офіційні нормативи. Розробка проектів обов'язково виконується професіоналами, а від якості виконаних робіт залежить ефект, комфорт персоналу, учнів, здорові відносини в колективі. Підсумковою метою ремонту на об'єкті є не лише усунення тріщин у стінах та заміна старих покриттів, а й підвищення якості освіти.

Ми робимо з душею і пропонуємо:

 • повний комплекс робіт: від підготовки та робіт з вентиляцією до фінішного оздоблення;
 • бюджетний ремонт в освітній установі з оперативним завершенням, можлива робота у вихідні та нічні зміни;
 • формування кошторису із попереднім виїздом інженера;
 • гарантії якості.

Що ми враховуємо під час виконання робіт у навчальних корпусах?

Ремонт дошкільних освітніх закладів у Харкові буде зданий чітко в обумовлені терміни, незважаючи на те, що під час робіт є багато підводних каменів та нюансів:

 1. На перше місце ставиться безпека: обираються нетоксичні матеріали, неслизьке покриття підлоги, конструкції, які не будуть падати і хитатися.
 2. Дизайн також вартий уваги. Навіть при виборі на користь бюджетних рішень підбираються відтінки кольорів, проводиться грамотне планування.
 3. Обов'язково розраховується рівень навантаження на системи опалення та вентиляції.
 4. Велике значення має облаштування спортивних залів.
 5. Освітлення має не просто добре виглядати, тут потрібна надійність та продуманість. У разі неполадок вся робота може бути паралізованою.
 6. Іноді низка заходів поточної категорії реалізується під час роботи закладу, у цьому випадку підбирається графік, який не порушить розклад занять.

Чому варто звернутися до Fidelit-Stroy?

Розрахунок ремонту під ключ за м2 муніципальних закладів освіти розраховується з урахуванням прайсу. Усі тарифи у нас є абсолютно прозорими, а якість послуг підтримується на максимально високому рівні. Ми самі знайдемо всіх потрібних спеціалістів для виконання ремонту, узгодимо потрібні види робіт, тому вам не потрібно буде витрачати час на пошук співробітників.

В наявності є всі дозволи, документи, що дають право на діяльність у зазначеній категорії установ. Для виключення зміни умов під час робіт практикується укладання договору. Запросіть нашого представника, зв'язавшись з компанією будь-яким зручним для вас способом. Виїзд замірника безкоштовний, фахівець з легкістю складе план та уточнить усі нюанси.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Від дзвінка і до ремонту

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи