__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт кафе/ресторанів/барів

Оформлення гостьового залу, атмосфера у закладі та професіоналізм співробітників – ось основні чинники, за якими переважна більшість українців обирають кафе для швидкого перекусу чи проведення будь-якого заходу. При цьому, якщо приміщення сіре і непоказне, то від розорення власника не здатні врятувати ні доступна вартість страв, ні привітність персоналу, ні різноманітне меню. Тому, якщо ви плануєте змінити вигляд або виконати ремонт кафе недорого, то потрібно знайти компанію, яка має необхідний досвід у виконанні цих робіт.

Ремонт будь-якого закладу громадського харчування вимагатиме незрівнянно більше коштів, а самі роботи будуть складнішими, ніж ремонт офісу чи квартири. Це пов'язано з підвищеними вимогами, які зумовлені необхідністю дотримання українського законодавства щодо санітарних норм закладів громадського харчування.

Який ремонт вам потрібний?

Нашими працівниками накопичено значний досвід у виконанні найрізноманітніших ремонтних робіт. Спеціалізація співробітників дозволяє досконало опанувати необхідні навички, що не тільки гарантує мінімальні терміни виконання, а й якість виконання. Цьому сприяє і використання професійного обладнання.

Ми працюємо як за готовими проектами, так і допомагаємо «змалювати картинку» замовникам. Разом ми створимо таке кафе, в яке хочеться не лише повертатися, а й рекомендувати всім оточуючим.

Фахівці нашої фірми готові виконати:

 • Косметичний ремонт, який передбачає лише оновлення приміщення. Його необхідно періодично виконувати, якщо ви не бажаєте, щоб кафе втратило популярність серед харків'ян.
 • Капітальний ремонт кафе, що дозволяє додати до його оформлення чи планування значних змін. Крім виконання дизайн-проекту, наші працівники виконують роботи із заміни або зміни електрокомунікацій, перепланування приміщень, заміну віконних та дверних блоків, змінять зовнішнє оздоблення закладу та виконують інші роботи, передбачені договором.

Незалежно від виконуваного типу ремонтних робіт, будь то Ремонт коридору/передпокою, ми гарантуємо їхню якість та своєчасне виконання. Так само персоналом фірми будуть підготовлені інженерні проекти, доставлені будівельно-оздоблювальні матеріали, надані консультації з питань вибору меблів та обладнання, а також надано допомогу у відповідності до робочої документації у відповідних установах.

Як здійснюватиметься ремонт

Для того, щоб ми могли знизити вартість ремонту ресторанів у Харкові, було розроблено схему, яка дозволяє розділити весь процес на кілька етапів:

 • Підготовчий. Якщо у вас є готовий кошторис, то наші співробітники перевірять його та висунуть пропозиції, що дозволяють скоротити його. Якщо кошторису немає, то працівники фірми розроблять кілька варіантів, що дозволить замовнику прийняти максимально зважене рішення та виконати ремонт приміщення ресторану дешево.
 • Співробітники фірми складають точний план робіт для того, щоб власник закладу міг точно знати, що його працівники можуть розпочати роботу.
 • Виконання ремонтних робіт. Замовник може особисто контролювати завершення кожного етапу, так і отримувати фото- або відеозвіти.
 • На завершальному етапі наші співробітники наведуть порядок і вимиють усі приміщення, щоб ваше кафе могло розпочати роботу.

Нами гарантується ціна на ремонт кафе, що не збільшується, під ключ, швидке і якісне виконання робіт і неухильне дотримання всіх пунктів укладеного договору.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Від дзвінка і до ремонту

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи