__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Стан приміщень та самих будов поступово погіршується, тому дитячим дошкільним закладам потрібен регулярний ремонт. Такі проекти можуть бути виконані не будь-якою компанією, оскільки розробка плану, підготовка та встановлення всього оздоблення має бути виконана з урахуванням правил та норм, у тому числі щодо пожежної безпеки. Капітальний ремонт дитячого садка спрямований на отримання безпечних умов перебування дітей, тому простір отримує лише екологічні покриття, утеплення, будматеріали. Ми робимо з душею, виконуючи проекти з різними вимогами та обсягом робіт, можлива участь у тендері. Усі тарифи розраховуються за прайсом.

Проведення ремонту з комплексним підходом

Усі роботи в установах для дітей проводять лише компанії, що працюють у напрямку будівництва та ремонту. Ми маємо право на таку діяльність, для капітального типу обробки потрібне проведення тендеру. При виборі нашої компанії буде реалізовано комплексний ремонт в обумовлений термін. Косметичні роботи виконуються з метою створення та підтримання естетичного виду будови, збереження експлуатаційних якостей. Ремонт дитсадка недорого обійдеться і дозволить виконати усунення невеликих дефектів інженерних систем, стін, фундаменту, сходових майданчиків, сходів, покрівлі. Також змінюються зламані вимикачі, розетки, облицювальні, покриття для підлоги, датчики сигналізації.

Капітальний ремонт

За такого підходу ціна на ремонт будівлі дитячого садка вища, але вона необхідна для повноцінного відновлення. Метою є покращення або повернення експлуатаційних якостей будови, що суттєво збільшує обсяг робіт.

У тому числі часто проводиться таке:

 • перевірка, ремонт чи заміна електропроводки, вентиляції;
 • відновлення несучих стін, бетонування, усунення вибоїн, тріщин;
 • ремонт об'єкта або зведення нових перегородок, можливе індивідуальне проектування та перепланування;
 • заміна вікон чи дверей;
 • ремонт на даху, у тому числі з повною або частковою заміною покрівлі;
 • повна чи часткова заміна інженерних систем;
 • відновлення облицювання або його зміна новими покриттями.

Залучення до виконання робіт досвідчених співробітників, наявність необхідних інструментів, обладнання, тривалий досвід роботи компанії Fidelit-Stroy дозволяють виконати поставлені завдання з урахуванням усіх нормативів та стандартів.

Нюанси планування

Капітальне втручання призводить до необхідності дій щодо вимог. Обов'язково потрібна наявність медичного кабінету, групових кімнат, харчоблоку, спалень, санвузлів для всіх груп. Якщо дітей більше 120, то додатково потрібна наявність залу для проведення уроків фізичної культури та музичного приміщення. У нормах також обмежений мінімальний метраж групових кімнат – від 50 квадратів та висота стелі 3 м та більше. Усі ці нормативи обов'язково враховуються, оскільки відходження від норм неприпустимо.

Замовлення послуг ремонту в компанії

Ми підтримуємо конкурентоспроможні ціни, працюємо за прайсом, тому вартість ремонту дитячого садка у Харкові досить доступна. Можливі попередні розрахунки окремих приміщень чи загалом. Наша компанія працює із завданнями будь-якої складності і цільовього призначення приміщення чи будівлі такі як Ремонт кафе/ресторанів/барів, відповідально виконуючи всі заплановані етапи. Ми забезпечимо не лише нормальне проходження перевірок, організованих контролюючими органами, а й повну безпеку життя та здоров'я дітей. Звертайтеся до нас для уточнення деталей, ми готові запропонувати зручні умови співпраці.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Від дзвінка і до ремонту

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи