__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

 Ремонт кожного об'єкта має свої особливості, зокрема це стосується банківських приміщень. Послуги надаються з урахуванням законодавчих норм та специфіки установ категорії. Ціни на ремонт відділення банку під ключ можуть відрізнятися в порівнянні зі змінами простору в квартирах або приватних будинків, оскільки потрібно дотримуватися всіх правил і нормативів.

Компанія Fidelit-Stroy пропонує проектування, закупівлю будівельних матеріалів, розробку унікальних рішень, Ремонт будинків. Використання професійних знань, наявність досвіду та облік тонкощів ремонтно-будівельних робіт у сфері дозволяє гарантувати відмінні результати. Ви отримаєте комплексний, стильний ремонт, що відповідає статусу, виду та умовам, необхідним для прийому відвідувачів та діяльності персоналу.

Усі види ремонту

Професіоналізм компанії дозволяє взятися за будь-який проект незалежно від площі. Виконуються капітальні та поточні зміни, ми працюємо з урахуванням вимог замовників, допомагаючи продумати обстановку до дрібниць. Гарний та довговічний ремонт – візитна картка банківського закладу, його виконання важливе для підвищення лояльності відвідувачів. Одночасно можуть проходити роботи із системою безпеки, що забезпечує необхідний спокій. Вартість ремонту приміщень банків у Харкові розраховується на вимогу замовника.

Особливості роботи у банках такі:

 • нерідко потрібно виконання перепланування;
 • провадиться капітальний ремонт з урахуванням усіх вимог;
 • довговічне, що відповідає нормам пожежної та екологічної безпеки оздоблення;
 • монтаж перегородок у міру потреби.

Протягом трьох днів після оформлення заявки до вас приїде інженер для формування кошторису. Допоможемо вибрати оздоблення, будматеріали, розрахувати кількість потрібних позицій та час, необхідний виконання замовлення.

Ремонт з урахуванням всіх особливостей банківських відділень

Періодично потрібно провести косметичний ремонт банківських офісів, до якого висувається низка особливих вимог:

 • у кожного закладу свій стиль, який формується ще під час створення дизайн-проекту. Наші фахівці впораються з його реалізацією, відобразивши респектабельність та надійність закладу(наприклад, Ремонт у стилі Hi-Tech);
 • підвищені вимоги до безпеки. Компанія Fidelit-Stroy подбає про раціональне розташування відеоспостереження та сигналізації;
 • у відділеннях навантаження відвідувачів зазвичай значне, тому все робиться так, щоб зберігати початковий зовнішній вигляд. Для цього підбираються матеріали зі значними показниками стійкості до зношування, також чітко дотримуються технологічних нормативів.

При необхідності часткове оздоблення реалізується без припинення діяльності відділення, при цьому потрібно мінімізувати незручність відвідувачів та персоналу. Ми контролюємо ситуацію загалом, при цьому приділяємо увагу всім тонкощам.

Переваги співпраці з нашою компанією

Вам потрібен капітальний ремонт приміщень під банк недорого, переробка приміщень іншого призначення, косметичні зміни? Компанія Fidelit-Stroy готова запропонувати свої послуги, забезпечує відповідність усім вимогам.

У тому числі характерне таке:

 • можливість оперативної роботи без вихідних, за потреби можливе скорочення термінів, якщо це не завадить отриманню відмінної якості;
 • буде залучено всіх необхідних фахівців, у тому числі для вузьких операцій;
 • у наявності дозволу та допуски до робіт будівельно-ремонтного спрямування;
 • збереження зазначених цін.

Також на всі види робіт буде надано гарантію. Дивиться також Ремонт дач.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Від дзвінка і до ремонту

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи