__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт магазинів

Торгове приміщення має мати хороший ремонт як зовні, так і всередині. Це допоможе залучити більше відвідувачів та створити для них комфортні умови. Вартість ремонту магазину в Харкові залежить від його складності та особливостей.

Різновиди ремонту торгового приміщення

Ремонтні роботи класифікуються за складністю. Саме тому вони поділяються за основними аспектами:

 • Косметичний – відрізняється бюджетністю та простотою. Передбачено виконання нескладних маніпуляцій, не включається перепланування та заміна інженерних конструкцій. Включає обробку підлог, стін. Приміщення перетворюється зовні, внутрішні конструкції та площа не змінюються;
 • Капітальний - це комплекс робіт, що вище за вартістю, ніж перший варіант. Включає повну переробку, об'єкт під ключ готується під торговий центр. До комплексу робіт входить проект, документація, встановлення обладнання, заміна електропроводки, вентиляції. Навіть можливе бетонування, якщо об'єкт не підготовлений;
 • Дизайнерський – розробка унікального дизайну та стилю торгового приміщення. Ціна ремонту приміщення магазину у разі збільшується, але підвищується і рентабельність вкладення. Покупці люблять унікальність та оригінальність, а отже, можна створити ексклюзивний магазин.

Вибір робіт залежить від потреб власника та особливостей торговельного об'єкта.

Що таке капітальний ремонт магазину?

Для повної переробки торгового приміщення потрібен капітальний ремонт магазину під ключ. Він включає всі особливості конструкції і інженерні системи. Суть робіт полягає у наступних основних завданнях:

 • Створення проекту з нуля;
 • Перепланування;
 • Знесення стін або їх зведення;
 • Заміна сантехніки, проводки, вентиляції.

За допомогою капітального ремонту можна повністю змінити особливості простору приміщення, розподілити основні зони, спроектувати місцезнаходження приміщень різного призначення – адміністративні, складські, торгові, Ремонт офісів. Головне – це довірити роботи кваліфікованим майстрам Fidelit-Stroy.

Де замовити послугу

У кожному ремонті головне – це професіоналізм, тому замовити послугу краще у спеціалістів фірми Fidelit-Stroy. Робота компанії ґрунтується на дотриманні термінів та якісних будматеріалах. Завдяки професіоналам пересічну точку можна перетворити на елітний заклад.

Естетична сторона важлива, але потрібно врахувати якість внутрішніх конструкцій. Тому краще замовити ремонт магазину недорого та якісно. Співробітники компанії використовують професійне обладнання для швидкого ремонту. Завдяки сучасним технологіям, дотримуються термінів та технічних особливостей будівлі.

Окремо власник приміщення може замовити проектну документацію та дизайн. Інженери-розробники пропонують замовнику готові проекти, в які можуть бути внесені зміни за бажанням власника приміщення.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Від дзвінка і до ремонту

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи