__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн-проект вітальні в приватному будинку готова виконати компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та підбираємо найкращі рішення для оптимізації та розширення простору. Будь-яке планування може отримати гідний зовнішній вигляд, якщо проектуванням займається досвідчений дизайнер, а реалізацією команда хороших будівельників. Ціни на дизайн вітальні з каміном у будинку залежать від побажань замовників, оскільки значення має обсяг роботи. При роботі в приміщенні враховуються традиції, правила, але завжди дизайнер забезпечує багатофункціональність, створює атмосферу затишку, відповідність концепції, потребам замовників.

Загальні правила, важливі для проектів вітальні

Виявити креативність, а також досягти ефективного розміщення меблів допоможе тільки точне планування, яке виконується з урахуванням всіх особливостей та розмірів кімнати. При розробці та виборі елементів особливе значення має площа скління, габарити вітальні, розташування з урахуванням сторін світла, висота стін та інші характеристики. Замовити дизайн вітальні в Харкові рекомендується для детального розподілу простору та створення унікальності стилю.

Ми виконаємо об'ємне моделювання, що дозволить повноцінно оцінити результат майбутнього ремонту. До початку роботи обов'язково проводяться виміри, далі з високою точністю дотримуємося масштабу. Такі дії легко допоможуть виключити неприємні сюрпризи з невідповідністю розмірів. У плануванні будуть зображені розміри зон, меблів, габарити проходів, а також вказано розташування вимикачів та розеток. 

Проектування з урахуванням усіх факторів

Вкладення коштів у дизайн невеликої вітальні в заміському будинку окупиться, оскільки не потрібно буде переробляти елементи, що не поєднуються, а також вдається непогано заощадити внаслідок розрахунків матеріалів.

При формуванні проектів дизайнери враховують низку моментів:

 • приміщення має виглядати просторим, тому не менше половини території потрібно залишити вільним;
 • дизайн інтер'єру вітальні в зробленому з колод будинку або іншому типі будівлі передбачає створення простору для комфортного проживання власників. Також передбачається зручно розмістити меблі, камін та інші предмети інтер'єру. Якщо замовники вважають за краще дивитися телевізор, то центром є він або домашній кінотеатр, а також крісла та диван;
 • на сприйняття комфорту впливають всі складові, у тому числі розташування сходів, дверей, вікон, це враховується дизайнером.

Візуалізація дозволяє оцінити результати майбутньої роботи, у тому числі ми працюємо з окремими приміщеннями та навіть у разі їхнього об'єднання з кухнею. В останньому варіанті формується розмежування за допомогою комода, стільниці, арки, барної стійки. Можливе і повне поєднання із зонуванням шляхом багаторівневих стель, оздоблювальних матеріалів, підлог з різним рівнем, текстур та кольорів.

Виконання проектів вітальні будь-якої складності

Компанія Fidelit-Stroy готова виконати простий бюджетний дизайн проект вітальні в будинку за доступною ціною. Ми використовуємо унікальні рішення для кожного проекту, також можлива адаптація базових проектів під потреби замовників та особливості кімнати. Будуть виконані виміри, проведена консультація, сформовано необхідний пакет креслень, кошторисів. Ми забезпечимо високий рівень комфорту, відповідність будівельним стандартам, максимальну точність. За проектом можна закуповувати матеріали, меблі та виконувати покроковий ремонт без виникнення складнощів. Зв'яжіться з нашим фахівцем, ми завжди готові дати відповіді на ваші запитання. Ми готові взятись не тільки за проект вітальні, а навіть й Дизайн виробничих приміщень. Чекаемо на Ваші здвінки та ідеї.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи