__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Сучасні технології та акустика доступні всім, тому все більше власників просторого житла обирають розміщення кінотеатру у себе вдома. Щоб концепція приміщення стала справді креативною та вдало вписалася у загальний стиль, варто замовити дизайн домашнього кінотеатру у Харкові. Ми робимо з душею і пропонуємо створити комфорт, унікальний стиль та акуратно впровадити в інтер'єр необхідні прилади, меблі, техніку. Проектування дозволить вибрати будь-який стиль, планування реалізується індивідуально, тому кожен замовник може розраховувати на функціональність та ергономіку.

Особливості проектів домашніх кінотеатрів

Розраховується вартість дизайну інтер'єру кінотеатру в будинку з урахуванням потреб конкретного замовника, рівня опрацювання креслень, необхідності вибору матеріалів та інших аспектів. При цьому обов'язково враховується низка технічних особливостей:

 • необхідно поглинання акустичної хвилі та її відбиття. Реалізація проекту включає вибір колонок з урахуванням форми приміщення та інших факторів;
 • шумоізоляція важлива для захисту від сусідів та інших приміщень;
 • розставляння меблів виконується для отримання комфорту глядачів, спочатку розташовується екран, решта елементів збирається з урахуванням комфорту перегляду. Крісла, дивани ставляться навпроти, часто є потреба розташування великої кількості людей;
 • для декору та оббивки варто використовувати тканину. Такий вибір дозволить досягти органічності, приховати інженерні конструкції. Наш дизайнер підбере рішення для маскування інженерних систем, зокрема дротів;
 • ідеально підходять довгі прямокутні приміщення. Дизайн-проект кінотеатру в заміському будинку можливий практично за будь-яких планувань, але може вимагати внесення змін до розташування стін;
 • дизайнер усуне денне світло. Підійдуть приміщення без вікон, також їх закривають спеціальними щільними шторами, оскільки промені спотворюватимуть зображення.

Вибір складових для кінотеатру

Наш дизайнер забезпечить органічність та допоможе визначитися зі стилем, дізнайтесь ціни на дизайн кінотеатру у приватному будинку у наших представників. Популярним є мінімалізм, хай-тек, але навіть до класики вдасться підібрати місце для техніки. Для екрана використовують розсувні панелі, а під обладнання – ніші. Цікаво виглядають каскадні платформи для підлоги, схожі зі справжнім кінотеатром, на поверхню рекомендується стелити килимове покриття, також потрібен правильний вибір освітлення, підбір відтінків, відповідного текстилю і меблів. Тканини добре відбиваються на реверберацію звуку, варто подумати про доречність штор, декоративних подушок.

Проект базується на вибраному стилі, особливостях кімнати, її місткості, вимогах замовника, кількості глядачів. У розрахунки береться як зовнішній вигляд, так і технічні характеристики, копіткою роботою є збереження належного рівня звуку. На підсумкове враження від приміщення значно вплине зовнішній вигляд стелі, тому є можливість прояву унікальності: створення хмар, зоряного неба, імітації стельової поверхні професійного театру ми втілимо будь-які ідеї.

Повний перелік послуг зі складання проектів

Компанія Fidelit-Stroy готова запропонувати недорогі варіанти проектів дизайну для кінотеатру в будинку або розпочати велике та статусне планування поза межами будинку, наприклад Дизайн комерційних приміщень. Ми виконуємо виміри, візуалізацію, креслення, підбираємо обладнання, матеріали та розраховуємо всі фактори. Ви отримуєте повністю готовий проект, який відповідає стандартам, ергономіці та запиту замовника.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи